Ostatnie promocje Citibanku przyzwyczaiły nas do wysokich premii i niewielu warunków jakie trzeba spełnić, żeby dany bonus otrzymać. Tak jest i tym razem, w nowej promocji „Poleć pożyczkę lub kartę kredytową”, gdzie za polecenie zarówno osoba polecająca (Klient Banku), jak i polecona (nowy Klient) mogą otrzymać aż 300 PLN premii. Promocja trwa od 14 grudnia 2016 r. do 28 lutego 2017 r. i skorzystać z niej – czyli polecać Klientów mogą osoby, które posiadają główną Kartę Kredytową, Pożyczkę Gotówkową lub Konto Osobiste w Citibanku. Osobą poleconą natomiast może zostać każdy, kto w okresie trwania promocji (czyli od 14.12.2016 do 28.02.2017) nie posiadał i Karty, Konta Osobistego, Rachunku Oszczędnościowego, Pożyczki Gotówkowej, Pożyczki Hipotecznej i Kredytu Hipotecznego.

Warunki promocji

Żeby otrzymać premię w wysokości 300 PLN osoba polecająca i polecona muszą wykonać kilka prostych kroków. Poniżej zestawiliśmy Wam jakie czynności należy wykonać i jakie warunki spełnić po obu stronach:

Osoba polecająca - obecny Klient

Osoba polecona - nowy Klient

  • zawiera umowę  Pożyczki Gotówkowej na minimum 4000 PLN lub umowę Karty kredytowej
  • w terminie 30 dni od momentu zawarcia umowy zleca przelew z rachunku Karty w kwocie minimum 4000 PLN rozkładając ją na raty w Planie spłat ratalnych Komfort albo zawiera Porozumienie w zakresie Dodatkowego Limitu Kredytu do Karty Kredytowej Citibank, udzielanego w formie przelewu na minimum 4000 PLN i jednocześnie rozłoży transkacje na raty w Planie spłat ratalnych Komfort
  • wyraża zgodę pisemną bądź ustną na Infolinii o przekazaniu informacji o spełnieniu warunków osobie, która ją poleciła

Po wypełnieniu formularza i poleceniu nowego Klienta Bank kontaktuje się samodzielnie pod wskazany numer telefonu. Nowy Klient nie musi zatem zapamiętywać żadnego kodu, hasła, odbierać maili i nigdzie się rejestrować. Rejestracji na stronie promocji dokonuje jedynie obecny Klient Banku, czyli osoba polecająca. Ważne jest to, że osoba polecająca nie otrzyma premii, jeżeli osoba polecona – czyli zapewne nasz przyjaciel, czy członek rodziny nie wyrazi zgody na przekazanie nam danych o spełnieniu przez nią warunków promocji. Dlatego zanim wypełnicie formularz w celu polecenia bliskich Wam osób, uprzedźcie je o tym zapisie i upewnijcie się, że na pewno taką zgodę wyrażą.

Na obecnej edycji poleceń w Citi Banku możemy zarobić aż 1500 PLN, ponieważ zgodnie z regulaminem promocji liczba nagród dla Polecającego ograniczona jest do 5, co oznacza, że możemy polecić maksymalnie 5 znajomych.

Wypłata premii

Wypłata premii zarówno osobie poleconej i polecającej zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym polecony – nowy Klient spełnił warunki oferty. Jak już pewnie wiecie, oznacza to, że spełniając warunki w styczniu, premię otrzymamy najpóźniej do końca lutego. Kwota 300 PLN zasili posiadany przez nas w Banku produkt, czyli Kartę kredytową, Rachunek, albo pożyczkę, a dokładniej:

Nagroda dla Polecającego i Poleconego zostanie przekazana na rachunek Karty. Informacja o przekazaniu na rachunek Karty dostępna będzie na Wyciągu. W przypadku gdy Klient nie posiada Karty, Nagroda zostanie przekazana w formie wpłaty na Konto Osobiste a jeśli Klient nie posiada Konta Osobistego w Banku, Nagroda zostanie przekazana w formie wpłaty na rachunek Pożyczki Gotówkowej.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin oferty „Poleć pożyczkę lub kartę kredytową”

Tabela Opłat i prowizji w Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)