Ruszyła kolejna edycja promocji w Citi Banku, gdzie za wyrobienie Karty Kredytowej Simplicity lub World MasterCard i spełnieniu kilku bardzo prostych warunków możemy otrzymać voucher o wartości 400 PLN do internetowego sklepu Mall. Promocja trwa do 7 lutego 2017 r. do 31 maja 2017  r. a skorzystać mogą z niej osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały w Citi Banku głównej Karty Kredytowej. To pozytywna zmiana względem poprzedniej edycji, ponieważ jak pamiętacie tam wyznacznikiem był 2014 r.

Dodatkowo o kartę kredytową w Citi Banku mogą ubiegać się osoby, które mają minimum 21 lat, ich dochód netto wynosi minimum 1200 PLN i są zatrudnieni w obecnej firmie minimum 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty osobom prowadzącym działalność gospodarczą, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 21 lat i prowadzi działalność gospodarczą co najmniej 2 lata.

Warunki promocji

Aby przystąpić do promocji i odebrać voucher o wartości 400 PLN należy:

  • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji (po rejestracji w przeciągu kilku dni skontaktuje się z nami Pracownik Bank w celu zbadania zdolności i przygotowania umowy)
  • zalogować się chociaż raz w serwisie bankowości internetowej najpóźniej do  końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (proponuję zarejestrować się do bankowości zaraz po otrzymaniu Karty)
  • rozliczyć transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 PLN najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę (transakcje nie mogą zostać zwrócone czy anulowane, a płatności bezgotówkowych możemy dokonać w punktach handlowo – usługowych oraz w internecie)

Przyznanie nagrody

Jeżeli spełnimy ww warunki promocji voucher do sklepu Mall o wartości 400 PLN otrzymamy w wiadomości elektronicznej za pośrednictwem bankowości elektronicznej Citibank Online  najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty. Jeżeli warunki spełnimy w marcu, to voucher otrzymamy do końca kwietnia itd. Voucher musimy wykorzystać jednorazowo do 31.12.2017 r.

Co ważne, regulamin promocji nie narzuca na nas konieczności posiadania tej karty przez określony okres czasu. Oznacza to, że możemy spełnić warunki, odebrać nagrodę i rozwiązać umo. 🙂

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Jaką Kartę wybrać?

W ofercie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl” biorą udział dwie karty: Karta Kredytowa World MasterCard oraz Simplicity. Karty różnią się ofertami promocyjnymi. O karcie Simplicity, możecie przeczytać w artykule Karta Kredytowa Citi Simplicity, jej główną zaletą jest brak opłat, w tym opłaty rocznej, brak opłaty za wydanie i posiadanie karty głównej i karty dodatkowej. Karta World MasterCard jest droższa, co możecie zobaczyć w porównaniu poniżej, ale ma więcej programów punktowych, które możemy wymienić na nagrody, rabaty i inne vouchery.

 

[table id=9 /]

PRZYDATNE DOKUMENTY

„Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl”

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)