Wystartowała druga edycja promocji w Banku BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia 100 zł premii za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta w promocji „iKonto z bonusem” oraz 200 zł zwrotu za transakcje kartą w promocji „iKonto z kartą – II edycja”. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ żeby obie te promocje połączyć musimy zarejestrować się na stronie promocji do dnia 21.05.2017 r.

Promocja „iKonto z bonusem” trwa od 12 maja 2017 r. do 21 maja 2017 r.
Promocja „iKonto z kartą – II edycja” trwa od 01 kwietnia 2017 r. do 31 maja 2017 r.

Z promocji skorzystają osoby, które nie posiadają i nie posiadały ani nie były współposiadaczami konta osobistego w okresie od dnia 12.05.2014 r. do dnia 11.05.2017 r. w Banku BGŻ BNP Paribas. Ten warunek dotyczy tez osób, które posiadały konto w Banku BGŻ S.A. i w BNP Paribas Bank Polska S.A., czyli jeszcze przed połączeniem tych dwóch Banków.

Warto również zaznaczyć, że pomimo iż promocja trwa do 21 maja 2017 r. to może zakończyć się wcześniej, jeżeli zarejestruje się w niej 1000 osób.

Warunki promocji

Aby skorzystać z promocji, połączyć je i otrzymać od Banku łącznie 300 zł premii należy:

 • do dnia  21.05.2017 r. zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, a tym samym zawnioskować o Konto wraz z Kartę debetową. Podczas rejestracji należy zaznaczyć zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych w celach marketingowych przez organizatora promocji (Ad Astra) oraz upoważnić bank do zwolnienia z tajemnicy bankowej w celu przekazania danych do organizatora celem wypłaty premii
 • do dnia 05.06.2017 r. należy podpisać umowę ramową o Konto i Kartę
 • w miesiącu czerwcu i lipcu należy zasilić konto kwotą 1000 zł (1000 zł w czerwcu i 1000 zł w lipcu)
 • w miesiącu czerwcu i lipcu należy rozliczyć transakcje bezgotówkowe kartą wydana do konta na łączną kwotę 300 zł (300 zł w czerwcu i 300 zł w lipcu)

Wpływ na konto w wysokości 1000 zł nie może być wpłatą gotówkową, ani przelewem z innego naszego rachunku prowadzonego w banku, w tym w Banku BGŻOptima. Najbezpieczniej więc zasilić konto przelewem z naszego konta w innym banku, lub zlecić na nie przelewy naszej wypłaty. Transakcje bezgotówkowe Regulamin promocji określa jako transakcje kartą zrealizowane w sklepach stacjonarnych. Bank nie wspomina o transakcja internetowych, więc dla bezpieczeństwa i pewności, że premię otrzymamy skupiłabym się wyłącznie na transakcjach w punktach handlowo – usługowych.

Ważne jest również to aby aktywować dostęp do bankowości elektronicznej Banku. Tego wymaga od nas promocja ze zwrotem środków „iKonto z kartą – II edycja”.

Wypłata premii

Do do dnia 07.08.2017 r. otrzymamy na adres email link wraz z unikalnym kodem, dzięki czemu będziemy mogli zalogować się na stronie promocji i wskazać rachunek otwarty w BGŻ BNP Paribas, na który wpłynie nasza premia w wysokości 100 zł. Czas na wskazanie konta mamy do dnia 25.08.2017 r. Premia zostanie przelana na nasze konto do dnia 31.08.2017 r.

200 zł zwrotu za transakcje kartą

Za transakcje bezgotówkowe wykonane Kartą debetową do Konta, Bank będzie zwracał nam 3% transakcji, nie więcej jednak niż 40 zł miesięcznie przez okres 5 miesięcy, czyli łącznie 200 zł. Żeby otrzymać maksymalny zwrot 40 PLN miesięcznie musimy wydać w danym miesiącu ok 1334 zł. Transakcje te nie mogą zostać anulowane ani zwrócone. W promocji nie są również uwzględniane następujące transakcje wykonane, posiadających Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Opłaty związane z Kontem Praktycznym

Konto Praktyczne jest rachunkiem prowadzonym bezpłatnie pod warunkiem, że zapewnimy miesięczny wpływ w kwocie 1000 PLN (w przeciwnym wypadku zapłacimy 10 PLN). Nie dotyczy to osób poniżej 26 roku życia – dla nich kont jest darmowe bez spełniania dodatkowych warunków. Nie zapłacimy także za kartę do Konta, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym rozliczymy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 PLN (w przeciwnym przypadku opłata wyniesie 7 zł miesięcznie). Nie zapłacimy także za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty oraz za internetowe przelewy krajowe w złotych.

Warto zaznaczyć, że spełniając warunki promocji Konto prowadzimy bezpłatnie. Warunki promocji są dokładnie takie same jak warunki bezpłatnego prowadzenia Konta w Banku.

Jeżeli nie zdążycie do 21.05.2017 r. zarejestrować się w promocji i połączyć tych dwóch ofert, to do 31.05.2017 r. trwa promocja ze zwrotem, o której informowaliśmy Was we wpisie 3% zwrotu za zakupy kartą z iKontem w BGŻ BNP Paribas.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „iKonto z kartą – II edycja”

Taryfa Prowizji i Opłat BGŻ BNP Paribas

Regulamin promocji iKonto z bonusem

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)