Kolejna edycja promocji iKonto z kartą w Banku BGŻ PNB Paribas która trwa od 01 kwietnia 2017 r. do 31 maja 2017 r. Promocja polega na comiesięcznym uznaniu naszego rachunku zwrotem w wysokości 3% od wszystkich rozliczonych transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą (maksymalnie 40 PLN miesięcznie przez 5 następujących po sobie miesięcy). Zgodnie z Regulamin promocji skorzystają osoby, które nie są lub nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego  w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A. w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku, czyli przed datą przystąpienia do obecnej promocji.

Warunki promocji

Aby otworzyć konto w promocji z moneybackiem, czyli zwrotem gotówki w wysokości 3% miesięcznie (maksymalnie do 40 PLN w każdym z pięciu miesięcy) należy:

  • złożyć wniosek o otwarcie konta wraz Kartą debetową i bankowością elektroniczną wypełniając formularz na stronie promocji. Pamiętajcie o wyrażeniu wszystkich niezbędnych zgód, które pojawią się przy wniosku o konto. Umowa zawierana jest za pośrednictwem kuriera.

Po spełnieniu tych warunków Bank przez 5 miesięcy od podpisania umowy będzie zwracał na nasz rachunek 3% wykonanych i rozliczonych transakcji. Jeżeli transakcja zostanie anulowana albo zwrócona nie będzie od niej naliczany zwrot. W promocji nie są również uwzględniane następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

ZYSKAJ 300 ZŁ W PROMOCJI

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Warto również nadmienić, że iKonto należy do jednych z „darmowych”. Oznacza to, że nie zapłacimy za prowadzenie rachunku, jeżeli zapewnimy miesięczny wpływ na rachunek w kwocie 1000 PLN (w przeciwnym wypadku zapłacimy 10 PLN), nie zapłacimy również za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty, za internetowe przelewy krajowe w złotych oraz za obsługę karty do konta jeżeli w każdym miesiącu wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 PLN (w przeciwnym przypadku opłata wyniesie 7 zł miesięcznie). Szczegóły znajdują się poniżej w dokumentach.

Jeżeli jesteśmy przed 26 rokiem życia nie zapłacimy ani za kartę, ani za prowadzenie rachunku. 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „iKonto z kartą – II edycja”

Taryfa Prowizji i Opłat Rachunków bankowych BGŻ BNP Paribas

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)