Dziewczyny! Znowu możemy iść na darmowe zakupy do Douglasa, bo do Citi Banku powraca promocja z voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania w tej właśnie perfumerii. Nie dość, że nadal możemy wyrobić darmową Simplicity, to zmieniły się warunki i są o wiele prostsze, niż w poprzednich edycjach. Nie musimy już wydawać konkretnej kwoty miesięcznie, tak jak było to w przypadku wcześniejszych promocji, wystarczy, że w każdym z dwóch miesięcy rozliczymy po 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Kto może skorzystać z promocji?

Tutaj póki co niezmiennie, do promocji przystąpisz jeżeli od dnia 01.01.2015 r. nie posiadałaś w Banku głównej Karty Kredytowej.  Dodatkowo, żeby dostać kartę należy spełnić ogólne warunki przyznawania Kart Kredytowych w Citi (Osoba fizyczna: wiek to 21 lat, dochód netto to minimum 1200 zł i zatrudnienie u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Firma: wiek właściciela to 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat.)

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 04.10.2017 r. do 31.01.2018 r. Przy czym do dnia 31.01.2018 r. konieczne jest złożenie wniosku, umowa może zostać podpisana w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Warunki promocji są proste. I nie jest to tylko kwestia tej promocji, ale wszystkich ofert specjalnych, które trwają obecnie w Citi Banku, a w ostatnim czasie jest ich sporo: promocja ze smartphonem LG K4, voucher 400 zł do oleole.pl, roczny, darmowy dostęp do storytel.pl, voucher 400 zł do morele.net, voucher 400 zł do frisco.pl, voucher 400 zł do allegro.pl, 400 zł premii w formie przelewu na kartę i program poleceń kart kredytowych, w którym Ty otrzymujesz do 750 zł, a Twój znajomy Tablet Lenovo. Do kolekcji dochodzi voucher na 400 zł do wykorzystania w sklepie Douglas. Co zrobić aby go otrzymać?

  • do dnia 31.01.2017 r. zarejestruj się w promocji, wykorzystując do tego dedykowany formularz.  We wniosku zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych oraz zgodę na otrzymanie informacji o statusie złożonego wniosku drogą elektroniczną.
  • po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą pracownik Banku w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania umowy. Pamiętaj, aby podczas rozmowy z Konsultantem wyłączyć wszystkie dodatkowe usługi, które mogą być płatne.
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Banku
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy rozlicz po 5 transakcji bezgotówkowych, w każdym z dwóch miesięcy. Jeżeli umowę podpisujesz w październiku, to w listopadzie wykonujesz 5 transakcji bezgotówkowych Kartą na dowolną kwotę i w grudniu wykonujesz 5 transakcji bezgotówkowych Kartą na dowolną kwotę. Jeżeli kartę aktywujesz już w październiku, to oczywiście już od października możesz zacząć wykonywać transakcje. Wtedy po 5 transakcji wykonaj w październiku i po 5 transakcji wykonaj w listopadzie . Pamiętaj, że im szybciej je wykonasz tym szybciej otrzymasz nagrodę. I taka sama zasada obowiązuje, jeżeli umowę podpiszesz w kolejnych miesiącach.

Transakcje bezgotówkowe nie mogą być anulowane ani zwrócone, i nie mogą być to oczywiście przelewy. Liczą się tylko transakcje bezgotówkowe, czyli płatności Kartą Kredytową.

Otrzymanie vouchera

O przyznaniu vouchera o wartości 400 zł do sklepu Douglas, dowiesz się w wiadomości otrzymanej w bankowości elektronicznej. Bank wyśle ją do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki, a nagroda, czyli Twój voucher będzie znajdować się w tej samej wiadomości.

Voucher możesz wykorzystać do dnia 31.11.2018 r. zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym Douglas.pl. Voucher należy wykorzystać w całości, nie można za jego pomocą zrobić zakupów kilka razy.

ODBIERZ VOUCHER 400 ZŁ DO PERFUMERII DOUGLAS

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Którą kartę kredytową wybrać?

W promocji biorą udział Karty Kredytowe dostępne w ofercie Citi Banku – nie ma tutaj żadnej konkretnej, z której musisz skorzystać, więc masz dowolność. Najczęściej wybieranymi kartami jest darmowa Simplicity, ponieważ nie ma ona opłaty rocznej, a jej odpowiedzialne użytkowanie, w znaczeniu wydawanie środków z karty do kwoty na którą możesz sobie pozwolić i spłata zadłużenia w terminie nie powodują żadnych dodatkowych opłat. Chyba, że świadomie decydujesz się na jakieś dodatkowe płatne usługi. Drugą Kartą Kredytową, po którą często sięgają Klienci jest Karta World MasterCard, jednak jej minus to opłata roczna, która wynosi 216 zł (18 zł miesięcznie). W tej promocji masz jednak możliwość uniknięcia opłaty rocznej za kartę World MasterCard pod warunkiem, że rozliczysz transakcje na kwotę 500 zł miesięcznie.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas – edycja III”

Tabela Opłat i prowizji Citi Bank_01_08_2017

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)