Ruszyła kolejna, IV edycja promocji, w której za wyrobienie darmowej Simplicity możesz otrzymać smartphone LG K4 dual sim. Warunki względem poprzednich edycji w zasadzie takie same – czyli jak zawsze, przejrzyście i bez zbędnych zawiłości, ale jest jedna mała zmiana, która cieszy i to bardzo. W poprzednich edycjach, żeby otrzymać telefon Bank wymagał rozliczenia transakcji na kwotę 3000 zł, teraz wymaga rozliczenia 5 transakcji w każdym z trzech miesięcy następujących po podpisaniu umowy, a to oznacza, że możemy 5 razy w miesiącu kupić bułki, albo jogurt i już mamy odhaczony warunek.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty skorzystasz jeżeli od 01.01.2015 r. nie byłeś posiadaczem głównej karty kredytowej w Citi Banku. Pamiętaj także o głównych zasadach przyznawania kart kredytowych w Citi Banku (Osoba fizyczna: wiek to 21 lat, dochód netto to minimum 1200 zł i zatrudnienie u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Firma: wiek właściciela to 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat.)

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od  2.10.2017 r. do 30.11.2017 r. Do dnia 30.11.2017 r. konieczne jest złożenie wniosku na stronie promocji. Umowa może zostać podpisana w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

zgody citi bank

Po złożeniu wniosku w przeciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Pracownik banku w celu zbadania zdolności kredytowej oraz dalszego procesowania wniosku o Kartę.

  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, zaloguj się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej Banku
  • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy rozlicz 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę. Transakcje muszą być rozliczane przez 3 miesiące.

W praktyce wygląda to następująco: umowę podpisujesz w październiku, więc w listopadzie wykonujesz 5 transakcji na dowolną kwotę, w grudniu wykonujesz 5 transakcji na dowolną kwotę oraz w styczniu 2018 r. wykonujesz 5 transakcji na dowolną kwotę. Jeżeli kartę aktywujesz w październiku to oczywiście już od października możesz zacząć wykonywać transakcje. Wtedy po 5 transakcji wykonaj w październiku, listopadzie i grudniu. Pamiętaj, że im szybciej je wykonasz tym szybciej otrzymasz nagrodę. I taka sama zasada obowiązuje, jeżeli umowę podpiszesz w listopadzie.

Pamiętaj, że transakcje bezgotówkowe to te operacje, które wykonujesz płacąc kartą np. w Internecie czy w sklepie stacjonarnym. Transakcje nie mogą być anulowane, czy zwrócone. Muszą zostać w każdym z 3 miesięcy zaksięgowane na rachunku karty kredytowej.

Dlaczego o tym piszę? Ponieważ transakcja wykonana kartą nie jest od razu widoczna na rachunku karty kredytowej. Jeżeli płacisz kartą w sklepie to na wyciągu widzisz zawsze dwie daty: datę wykonania transakcji i datę rozliczenia/księgowania transakcji. Dla banku ważna jest data rozliczenia, która zazwyczaj rozliczona jest kilka dni później. Jeżeli wykonasz transakcje na przełomie miesiąca to możliwe, że Bank nie zdąży ich zaksięgować w danym miesiącu i zrobi to dopiero w kolejnym.

Otrzymanie nagrody

O przyznaniu nagrody dowiesz się w wiadomości otrzymanej w bankowości elektronicznej. Bank wyśle ją do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki, a sam telefon LG o wartości 499 zł brutto otrzymasz na adres korespondencyjny, w terminie 30 dni od momentu otrzymania wiadomości online.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI! ZAMÓW DARMOWĄ KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa?

Najchętniej wybieranym przez Was produktem jest Karta Kredytowa Simplicity. Jej głównym atutem jest brak opłaty rocznej, przez co można spokojnie powiedzieć, że Karta jest darmowa. Oczywiście należy mieć na uwadze, że nieterminowe regulowanie wykorzystanego limitu karty, bądź dokonywanie z jej rachunku przelewów, wypłat czy innych transakcji gotówkowych wiąże się z dodatkową prowizją i odsetkami. Dlatego pamiętaj, aby kartę wykorzystywać do transakcji bezgotówkowych i wpłacać wykorzystane środki zgodnie z terminem wskazanym na wyciągu.

Decydując się na kartę kredytową w Citi Banku warto wiedzieć i rozważyć również inne promocje, które obecnie trwają:

A jak już zdecydujesz, która oferta najbardziej Ci odpowiada możesz przystąpić do programu poleceń i zdobyć do 750 zł dodatkowej gotówki, a Twój znajomy Tablet Lenovo TAB 4 7 Essential.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja IV”

Tabela Opłat i prowizji Citi Bank_01_08_2017

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)