Nowy rok przynosi kilka nowych oszczędności przy płatnościach portfelem Masterpass. Nic w tym dziwnego bo usługa od MasterCard jest dość nowa, więc jej promocja jak najbardziej nam służy. Tym razem mamy możliwość odebrania rabatu w wysokości 50 PLN za zakupy w sklepie internetowym Frisco. Zasady promocji są niezwykle proste, a ceny w sklepie całkiem przystępne, jednak żeby otrzymać rabat należy wydać co najmniej 200 PLN.

Warunki promocji

  • rejestrujemy się na stronie promocji podając adres mailowy i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
  • do 2 godzin od momentu zarejestrowania adresu email otrzymujemy kod promocyjny
  • w terminie 2 dni od dnia otrzymania kodu dokonujemy zakupów na stronie Frisco na minimum 200 PLN oraz wybieramy jako metodę płatności Masterpass
  • w polu „Kod rabatowy (voucher)” wpisujemy otrzymany na maila kod promocyjny i zatwierdzamy go używając przycisku  „Użyj kodu”

I właściwie to już wszystko co musimy zrobić. Promocja trwa do 28-02-2017 r. jednak Regulamin przewiduje 2207 zniżek po 50 PLN co oznacza, że promocja może zakończyć się szybciej. Ważne jest również, że ze zniżki możemy skorzystać aż 5 raz w trakcie trwania promocji. Za drugim i każdym kolejnym razem kiedy będziemy chcieli skorzystać z rabatu musimy wykonać opisane poniżej kroki.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)