Od 24.11.2016 r. i do 31.12.2016 r. trwa promocja na Konto mBiznes Start, gdzie za jego otwarcie możemy otrzymać 150 PLN premii od Bankiera oraz 600 PLN na ZUS od mBanku. Z promocji skorzystają wszystkie osoby będące rezydentami, posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą/firmę, które nie były do tej pory Klientami mBanku. Warunki promocji są naprawdę proste i bardzo łatwo je spełnić, a tym samym zyskać dodatkową gotówkę.

Warunki promocji – 150 PLN od Bankiera

W związku z tym, że warunki jakie musimy spełnić są nieco inne dla otrzymania premii 150 PLN i dla środków na ZUS w wysokości 600 PLN rozbijemy je na dwa duże podpunkty, co mam nadzieję będzie dla Was bardziej czytelne. Żeby otrzymać premię od Bankiera w wysokości 150 PLN wystarczy po prostu otworzyć konto, a dokładniej musimy:

  • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o mBiznes Konto (rejestrując się w promocji i składając wniosek musimy pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych i zgodzie na przekazanie przez mBank informacji o założeniu przez nas konta do Bankiera)
  • zawrzeć umowę o Konto w przeciągu miesiąca od przesłania wniosku o jego otwarcie – najpóźniej do o 31.01.2017 r.
  • przekazać numer rachunku bankowego mBiznes Konta organizatorowi za pośrednictwem strony promocji

Spełnienie tych warunków zapewni nam otrzymanie premii 150 PLN na nasz nowo otworzony w mBanku rachunek. O spełnieniu warunków i przyznaniu premii zostaniemy poinformowani mailowo maksymalnie do dnia 24.02.2017 r., a samo uznanie rachunku kwotą 150 PLN nastąpi w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania informacji mailowej.

Ważne jest aby podczas rejestracji i składania wniosku o konto podać poprawne dane. Regulamin promocji zastrzega, że: W przypadku braku możliwości skontaktowania się z Uczestnikiem Promocji w sposób, o którym mowa w Regulaminie w terminie pięciu (5) dni roboczych od powiadomienia Uczestników o przyznaniu Premii, Premia pozostaje w dyspozycji Organizatora.

Warunki promocji – 600 PLN na ZUS od mBank

W regulaminie promocji „600 zł na ZUS z mBiznes konto Start” pojawia się bardziej doprecyzowane pojęcie nowego Klienta bieznesowego/przedsiębiorcy. Z promocji wykluczone są firmy, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP do dnia 10.11.2016 r. Żeby otrzymać środki na ZUS musimy:

  • z nowo otwartego mBiznes Konta dokonywać płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł miesięcznie w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku
  • z nowo otwartego mBiznes Konta dokonywać co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą miesięcznie w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku (Transakcje, które zostaną uznane muszą zostać dokonane w punktach handlowo-usługowych przy pomocy wydanej do mBiznes Konta karty i muszą zostać rozliczone w miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane. Dlatego nie warto czekać do ostatniej chwili z płatnościami kartą, aby na pewno zostały zaksięgowane na naszym rachunku w tym samym miesiącu, w którym ich dokonamy. I musimy pamiętać jeszcze o tym, że płatności przez internet nie będą honorowane)

Premia w postaci środków na ZUS będzie wypłacona co miesiąc w kwocie 50 PLN na nasze mBiznes Konto pod warunkiem spełnienia powyższych warunków, czyli opłacania składek ZUS i wykonania oraz zaksięgowania transakcji bezgotówkowych. Wyplata premii nastąpi do każdego 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniliśmy warunki.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI I ZDOBĄDŹ 150 PLN ZA OTWARCIE KONTA I DO 600 PLN NA ZUS OD MBANK

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Konto mBiznes na Start

Otwierając Konto mBiznes na Start  w okresie trwania promocji, czyli do 31.12.2016 r. warto wiedzieć, że konto prowadzone jest za 0 PLN w okresie 12 miesięcy od jego założenia. Co do opłat, to nie zapłacimy również za przelewy do ZUS oraz US. Nieco inaczej ma się sytuacja z przelewami przez Internet. W pierwszym miesiącu od otwarcia rachunku otrzymujemy pakiet 5 przelewów przez Internet za 0 PLN. W kolejnych miesiącach pakiet 5 bezpłatnych przelewów dostępny jest pod warunkiem wykonania przez Posiadacza rachunku minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu poprzedzającym. Bezpłatne jest również posiadanie karty debetowej pod warunkiem rozliczenia w danym miesiącu kalendarzowym transakcji na kwotę 200 PLN oraz wypłaty z bankomatów Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. Co do bezpłatnych wypłat musimy mieć na uwadze zmiany jakie zaszły w Tabeli Opłat i prowizji z dniem dzisiejszym tj. 30.11.2016r. Od dnia 01.02.2017 r. wypłaty z bankomatów Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. będą bezpłatne, jeżeli będziemy wypłacać co najmniej 100 PLN. Jeżeli wypłacana kwota będzie mniejsza zapłacimy za każdą z nich 1,30 PLN.

Po 12 miesiącach mBiznes konto Start przekształca się w mBiznes konto Komfort, którego miesięczny koszt za prowadzenie wynosi 25 zł. Jeżeli zatem otwieramy mBiznes konto na start tylko w celu uzyskania premii, musimy pamiętać aby zamknąć je po upływie 12 miesięcy i otrzymaniu wszystkich bonusów. Okres wypowiedzenia wynosi 30 dni, dlatego aby uniknąć przekształcenia rachunku wypowiedzenie powinniśmy złożyć w 11 miesiącu od otwarcia konta. 

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN PROMOCJI „150 zł na start”

Regulamin Promocji „600 zł na ZUS z mBiznes konto Start”

Taryfa prowizji i opłat dla firm mBank – wykaz zmian

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla firm mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)