Wystartowała kolejna promocja kartowa organizowana przez MasterCard. Tym razem z kartą MasterCard wypożyczymy film ze zniżką 75%, albo będziemy słuchać muzyki przez dwa miesiące za darmo w Google Play. Trzeba tutaj jednak uważać, ponieważ pomimo, iż regulamin promocji mówi o jednej i drugiej zniżce, to na dzień dzisiejszy istnieje jedynie możliwość wypożyczenia filmu z wspomnianym powyżej rabatem. Pomimo tego, że w sklepie Google Play pojawia się komunikat o słuchaniu muzyki za darmo przez 2 miesiące, na stronie promocji MasterCard informuje: „Przepraszamy, mamy chwilowe problemy techniczne. Prosimy o cierpliwość – już wkrótce oferta ponownie będzie dostępna. Dziękujemy za zrozumienie.” udało nam się potwierdzić z MasterCardem, że faktycznie chwilowo dostępny jest jedynie rabat na wypożyczenie filmu, czyli zniżka 75% a pozostała część promocji dotycząca muzyki będzie dostępna wkrótce.

Warunki promocji

Żeby skorzystać z promocji na wypożyczenie filmu z 75% zniżką w Google Play trzeba mieć ukończone 13 lat (przy czym regulamin promocji mówi, że jeśli karta płatnicza należąca do osoby w wieku 13-17 lat powiązana jest z kartą dorosłego członka rodziny, uczestnikiem promocji może być pełnoletni członek rodziny takiej osoby, z którego rachunkiem bankowym powiązana jest karta), posiadać telefon z dostępem do Internetu oraz mieć lub założyć konto Google.

Żeby wypożyczyć film z rabatem musimy w Google Play, w zakładce płatności ustawić płatność kartą MasterCard jako domyślną w okresie trwania promocji czyli od 21 listopada 2016 r. do 31 grudnia 2016 r. Z promocji na wypożyczenie filmu możemy skorzystać tylko raz. Regulamin konkursu mówi, że rabat na film jest ważny i może być realizowany do 31 stycznia 2017 r., natomiast po dodaniu Karty MasterCard do metod płatności Google Play pojawia się komunikat, że wykorzystać go możemy do 28.02.2017 r. czyli o miesiąc dłużej. 🙂 Ciężko stwierdzić, która data jest prawidłowa, ale MasterCard jest w trakcie weryfikacji. Damy znać 🙂

[AKTUALIZACJA 08.12.2016 r.] Otrzymaliśmy potwierdzenie od MasterCard, iż prawidłowa data wykorzystania zniżki to ta, która wyświetla się na naszym koniec Google Play zaraz po zalogowaniu.

W porównaniu do innych promocji MasterCard ta jest dosyć mocno zagmatwana, ale da się z niej skorzystać i rabat naprawdę działa. Ja już wypożyczyłam film i rabat faktycznie się naliczył, więc możecie być pewni, że promocja działa prawidłowo pomimo kilku małych rozbieżności. 🙂 Poniżej zamieszczam Wam zrzuty jak skorzystać z 75% rabatu na wypożyczenie filmu, a jak tylko opcja na skorzystanie z muzyki przez 60 dni za darmo zostanie przez MasterCard potwierdzona to damy Wam znać co i jak zrobić, aby z niej skorzystać, ponieważ ona różni się nieco warunkami od rabatu na film.

Dodanie płatności i odebranie rabatu 75% na film w Google Play

Dodanie nowej formy płatności, a w tym wypadku Karty MasterCard w Google Play odbywa się albo poprzez aplikację mobilną, albo przez Internet. Z lewej strony w panelu bocznym wybieramy Konto, następnie Dodaj formę płatności i w końcu Dodaj kartę kredytową lub debetową. W wyskakującym okienku podajemy dane z naszej Karty MasterCard.

Po dodaniu i zapisaniu płatności w zakładce Konto klikamy na Pobierz film w sekcji Nagrody:

mastercard realizacja rabatu

Po kliknięciu w Pobierz film przechodzimy do strony z filmami dostępnymi w Google Play i wybieramy ten, który nas interesuje. Klikamy Wypożycz 

mastercard realizacja rabatu 02

i przechodzimy dalej do wyboru jakości wypożyczanego filmu.

mastercard realizacja rabatu 03

Po wybraniu opcji SD lub HD przechodzimy do okienka potwierdzającego ostateczną cenę, oraz kwotę rabatu. Cena pierwotna to cena standardowa filmu, cena z minusem to kwota rabatu, a cena w górnym prawym rogu to kwota jaką zapłacimy za film. 🙂

mastercard realizacja rabatu 04

Klikamy wypożycz i gotowe. Przyjemnego oglądania 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Rozgrzać się przy dźwiękach ulubionej muzyki. BEZCENNE

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)