W dniu dzisiejszym wystartowała mała promocja dotycząca mobilnych kart kredytowych Visa i MasterCard w Banku Zachodnim WBK. Promocja trwa od 1 grudnia 2016 r. do 23 grudnia 2016 r. i polega na uzyskaniu bonusu w wysokości 20 PLN za płatności mobilne kartami kredytowymi. Z promocji mogą skorzystać wszyscy Klienci Banku zarówno nowi (o ile zdążą przeprocesować wniosek o zawarcie umowy o kartę i spełnią warunki promocji) jak i obecni Klienci, którzy posiadają Mobilną Kartę Kredytową w BZWBK. Mobilna Karta Kredytowa to produkt udostępniony przez Bank przez Bankowość Mobilną. Więcej o produkcie, oraz jego idei przeczytacie na stronie Banku.

Warunki promocji i wypłata premii

Warunki promocji o ile można je w tym wypadku nazwać warunkami 🙂 to wykonanie  minimum 4 płatności mobilnych na łączną kwotę minimum 40 zł w okresie trwania promocji, czyli w dniach od 1 do 23 grudnia 2016 r. kartami kredytowymi Visa lub MasterCard. Prawo do nagrody przysługuje nam tylko jeden raz.

Jeżeli wykonamy więcej płatności niż kwota 40 PLN, bonus w kwocie 20 PLN i tak otrzymamy tylko raz. Jeżeli posiadamy więcej niż jedną kartę kredytowa, nagroda również przysługuje nam tylko raz. Zgodnie z regulaminem promocji: W przypadku Uczestnika, który posiada więcej niż jedną mobilną kartę kredytową w ramach organizacji wydawców Kart płatniczych (Visa lub MasterCard), Nagroda zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej powiązanej z kartą mobilną, która jako pierwsza spełniła warunki Promocji.

Weryfikacja spełnienia warunków promocji nastąpi do 5 stycznia 2017r., natomiast uznanie naszego rachunku karty kredytowej kwotą 20 PLN do dnia 11 stycznia 2017 r.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji 20 zł nagrody za płatności z mobilną kartą kredytową

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)