Do BGŻ BNP Paribas powrócił moneyback. Ponownie mamy do zdobycia do 300 zł zwrotu za zakupy, a dodatkowo dzięki Ad Astra, możemy zgarnąć 100 zł premii za wykonanie 5 transakcji na stacjach benzynowych. W ofercie pojawiły się pewne zmiany dotyczące zwrotu za transakcje. W poprzednich edycjach były to płatności kartą, za które Bank zwracał nam konkretny % od wydanej kwoty. W obecnej edycji promocji Bank premiuje wyłącznie transakcje mobilne, wypłacając nam 1 zł od każdej transakcji i wbrew pozorom jest o wiele prościej niż w poprzednich edycjach, ponieważ do transakcji mobilnych zaliczają się… przelewy!

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji możesz przystąpić jeżeli nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem Konta Osobistego w BGŻ BNP Paribas (a także w BGŻ S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A.) w okresie 3 lat licząc od momentu przytapienia do promocji.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 26.10.2017 r. do 22.12.2017 r. jednak liczba rejestracji w promocji została ograniczona i wynosi 1000. Na dzień 22.12.2017 r. konieczne jest wyłącznie zarejestrowanie się w promocji i założenie wniosku o konto. Umowa może zostać podpisana maksymalnie do 12.01.2018 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Ta oferta łączy w sobie dwie promocje: „W drogę z Kontem”, dzięki której otrzymasz 100 zł premii w gotówce oraz „Mobilna premia”, dzięki której masz szansę na zdobycie 300 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe. Warunki promocji są niemalże identyczne jak te, które znasz z poprzednich edycji promocji. Jeżeli nie dotyczy Cię długi okres karencji, to aby otrzymać premię zarówno z jednej jak i drugiej promocji, konieczne będzie spełnienie poniższych kroków:

  • do dnia 22.12.2017 r. zarejestruj się w promocji, korzystając z dedykowanej strony. W formularz wskaż swoje dane i zaznacz zgody: na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez organizatora (Ad Astra), na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, aby Bank mógł przekazać informację o spełnieniu przez Ciebie warunków oraz zaakceptuj regulamin promocji
  • po wypełnieniu formularza przejdź na stronę banku (klikajac w przycisk „Otwórz Konto”) i złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową. We wniosku koniecznie zaznacz, że chcesz otrzymywac od Banku dokumenty drogą elektroniczną (we wnsioku o konto jest to punkt 4)
  • do dnia 12.01.2018 r. podpisz umowę o Konto (umowę dostarczy Ci kurier)
  • w okresie od stycznia do marca 2018 r. rozlicz 5 transakcji bezgotówkowych na stacjach benzynowych na dowolną kwotę. Transakcje bezgotówkowe muszą odpowiadać kodom MCC: 5542, 5541 lub 5983. Transakcje mogą zostać wykonane Kartą do konta, AndroidPay, lub  MasterPass.

Wypłata premii 100 zł

Do dnia 18.04.2018 r. zostaniesz poinformowany mailowo o spełnieniu warunków promocji. W wiadomości znajdziesz link, który przeniesie Cię ponownie na stronę promocji, na której należy się zalogować i wskazać numer konta otwartego w promocji, na które wpłynie premia (logowanie i wskazanie konta musi nastąpić maksymalnie do dnia 26.04.2018 r.). Premia 100 zł wpłynie na Twoje Konto najpóźniej w dniu 30.04.2018 r.

Do 300 zł zwrotu za transakcje

Już na wstępnie recenzji uchyliłam rąbka tejemnicy pisząc, że w obecnie trwającej edycji promocji, premia za zakupy będzie wypłacana pod warunkiem, że będą to transakcje mobilne, a kwota od jednej transkacji wyniesie 1 zł. W miesiącu maksymalnie możesz zdobyć 25 zł. Ale poznajmy szczegóły. Premia będzie wypłacana przez 12 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy i wpłynie na Twoje konto do 8-go  dnia każdego miesiąca. Łącznie w ciągu roku masz do odebrania 300 zł premii. Warunek, jaki narzuca Bank to kwota wykonanej transakcji, która musi wynieść minimum 1 zł. Transakcje, które będą premiowane to:

  • operacje wykonane w aplikacji moblnej Banku GOmobile za wyjątkiem transakcji Blik i założenia lokat. Oznacza to, że możesz wykonać przelew na dowolną kwotę i Bank przyzna Ci premię w wysokości 1 zł od każdej operacji. Tutaj są jednak pewne ograniczenia: „W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję” Onacza to, że jeżeli wykonasz 25 przelewów na to samo konto swojego przyjaciela, to Bank zapłaci Ci tylko za jeden przelew. Warto więc wykonywać przelewy  na różne Konta (mogą to być również Twoje konta), których wartość wyniesie minimum 1 zł.
  • transakcje wykonane przy pomocy Android Pay
  • transakcje MasterPass

Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz transkacji mobilnych (w tym przelewy) i niewielkie ograniczenia związane z promocją, to premię będzie można zdobyć o wiele łatwiej, niż w poprzednich edycjach. Wystarczy, że masz 25 znajomych, którym raz w miesiącu przelejesz 1 zł i premię miesięczną 25 zł masz gwarantowaną.

OTWÓRZ KONTO OPTYMALNE I ODBIERZ DO 400 ZŁ PREMII

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to rachunek prowadzony bezpłatnie bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Dodatkowo nie zapłacisz za obsługę Karty debetowej, przelewy internetowe, wyciągi elektroniczne, sprawdzenia salda w bankomacie czy realizację zelecenia stałego i polecenia zapłaty. Bezpłatnie możesz pobierać gotówkę z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce. Wypłaty z pozostałych bankomatów to koszt 5 zł. Zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji bezpłatne są również wypłaty z bankomatów zagranicą, o ile korzystasz z bankomatów grupy BNP Paribas lub Global Alliance, ale tutaj warto uważać na przewalutowanie.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Taryfa Prowizji i Oplat Rachunkow bankowych

Regulamin promocji w drogę z kontem

Regulamin promocji „Mobilna Premia”

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

<head><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('init', '1313499442045867'); // Insert your pixel ID here.<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'PageView');<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'ViewContent');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><noscript><img height="1" width="1" style="display:none"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->src="https://www.facebook.com/tr?id=1313499442045867&ev=PageView&noscript=1"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/></noscript><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- DO NOT MODIFY --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- End Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></head>