Lubicie planszówki i gry w karty? Ostatnio stały się bardzo popularne i wszyscy o nie pytają, a to pewnie dlatego, że sprawdzają się przy wielu okazjach. To już nie tylko rozrywka dla dzieci, ale też świetna zabawa dla dorosłych i dobrze się składa, ponieważ do 20.02.2017 r. możemy kupić je z 30% rabatem w sklepie internetowym Muve korzystając z portfela Masterpass. Oczywiście w asortymencie sklepu znajdują się nie tylko gry planszowe, ale wiele innych ciekawych produktów, np: ebooki, audiobooki, gry komputerowe oraz różnego rodzaju sprzęty takie jak tablety, monitory, konsole i inne akcesoria. Wszystkie oczywiście objęte promocją.

Warunki promocji

Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby, które w dniach od 20.12.2016 r. do 20.02.2017 r. dokonają zakupów na stronie sklepu internetowego Muve i zapłacą za produkty portfelem Masterpass. Oczywiście, żeby dokonać zakupów trzeba założyć w sklepie konto. Małym minusem promocji jest to, że rabat będzie przysługiwał dopiero na następne zamówienie. W zależności jaką kwotę wydamy, otrzymamy jeden w dwóch rabatów:

  • dla zakupów o wartości 1-330 PLN – bon na kolejne zakupy o wartości 30% pierwszego zakupu
  • dla zakupów powyżej 330,01 PLN – bon na kolejne zakupy o wartości 100 zł

Zgodnie z regulaminem „Klient może skorzystać z Promocji wielokrotnie, ale tylko raz podczas składania jednego zamówienia. Celem uniknięcia wątpliwości za zamówienie z wykorzystaniem bonu nie będzie przysługiwał kolejny bon na zakupy.” Oznacza to, że dokonujemy pierwszych zakupów i otrzymujemy bon. Realizujemy drugie zakupy z wykorzystaniem bonu. Realizujemy trzecie zakupy otrzymujemy bon 30% lub 100 PLN w zależności do wydanej kwoty. Realizujemy czwarte zamówienie i wykorzystujemy drugi bon rabatowy itd.

Bon zostanie wysłany mailem w ciągu 6 dni roboczych liczonych od dnia wysyłki zamówienia. Szczegóły w Regulaminie promocji.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)