Właśnie wystartowała nowa promocja mBanku „Aktywni wygrywają”, dzięki której za wyrobienie Karty Kredytowej World MasterCard otrzymamy opaskę monitorującą aktywność Goclever Smart Band o wartości 79 PLN brutto. Czas na przystąpienie do promocji mamy od 11.01.2017 r.  do 28.02.2017 r. a skorzystać z oferty mogą wszyscy Klienci zarówno nowi jak i obecni. Jakie warunki należy spełnić, żeby otrzymać gadżet i ile będzie kosztował nas Karta MasterCard World? Wszystko znajdziecie poniżej.

Warunki promocji

Aby skorzystać z promocji i odebrać opaskę monitorującą aktywność Goclever Smart Band musimy:

  • wypełnić wniosek o Kartę Kredytową World MasterCard zaznaczając na nim opcję: „Przystępuję do Promocji ” do dnia 28.02.2017 r.
  • do dnia 31.03.2017 r. musimy wykonać transakcje bezgotówkowe naszą Kartą Kredytową na łączną kwotę minimum 2 500 PLN (transakcje, które są wykluczone z promocji to przelewy z karty, płatności Kartą w ramach usługi mTransfer oraz transakcje Quasi cash, czyli transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe) Oczywiście transakcje bezgotówkowe nie mogą zostać anulowane i zwrócone.

Kartę Kredytową World MasterCard po wyrażeniu zgody na przystąpienie do promocji otrzymujemy  bez opłaty za jej wydanie, czyli oszczędzamy 30 PLN.

Nagroda rzeczowa

Spełnienie warunków opisanych powyżej gwarantuje nam otrzymanie opaski monitorującej aktywność Goclever Smart Band. Bank poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji do dnia 10.04.2017 r., a do dnia 15.04.2017 r. przekaże kurierem na nasz adres korespondencyjny nagrodę. Zaznaczę również, że po otrzymaniu nagrody, Kartę możemy zamknąć bez żadnych konsekwencji. 

Zgodnie z regulaminem dodatkową korzyścią ma być przelew z Karty z możliwością rozłożenia na raty: „Uczestnik Promocji, o którym mowa w § 5, który dodatkowo skorzysta z przelewu Szybkiej gotówki z limitu Karty i rozłoży przelew na raty w ramach usługi Spłaty na raty, zostanie obciążony prowizją za przelew z Karty w wysokości 2%, a usługa Spłaty na raty zostanie uruchomiona z oprocentowaniem opartym o zmienną stopę procentową, której wysokość na dzień rozpoczęcia Promocji wynosi 9.00 % w stosunku rocznym. Oprocentowanie usługi Spłaty na raty równe jest odsetkom maksymalnym określonym w ustawie z 23.04.1964 r. kodeks cywilny pomniejszonym o określony przez Bank, stały w 3/3 całym okresie spłaty, wskaźnik o wartości 1. Szczegółowy opis dotyczący zmiany oprocentowania opisany jest w Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” Osobiście nie polecam Wam tej usługi. Jeżeli bierzecie kartę tylko po to, żeby odebrać gadżet to najbardziej opłacalne jest wydanie 2500 PLN oraz jak najszybsze spłacenie transakcji, aby uniknąć naliczania odsetek. Pamiętajcie, że korzystanie z promocji ma prowadzić do profitów po Waszej stronie a nie do generowania dodatkowego zadłużenia. 🙂

Ile kosztuje World MasterCard?

Jak wspomniałam powyżej korzystając z promocji nie zapłacimy 30 PLN za wydanie Karty. Opłata roczna wynosi 350 PLN, chyba, że roczna wartość lub liczba transakcji bezgotówkowych (włączając przelewy ze wszystkich kart wydanych do rachunku danej karty kredytowej) za ostatnie 12 miesięcy wyniesie minimum 18 000 PLN lub 240 transakcji. Posiadając Kartę World MasterCard możemy dołączyć do programu Priceless Specials, który polega na zbieraniu punktów u Partnerów programu, punkty natomiast wymieniane są na nagrody. Każde wydane Kartą 5 PLN to 1 punkt. u niektórych partnerów w pewnych okresach promocyjnych przyznawane są większe ilości punków, ale to warto śledzić na bieżąco korzystając z Priceless Specials.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji „Aktywni wygrywają”

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych mBanku