Wystartowała kolejna edycja promocji „Konto podwójnie zarabiające” w mBanku i znowu mamy możliwość zdobycia do 300 zł premii i oprocentowanie naszego konta 3% dla kwoty 3000 zł. Warunki są bardzo podobne do tych z poprzedniej edycji i nie są zbyt trudne do spełnienia. Do promocji można przystąpić w okresie od  01.02.2017 r. do 19.04.2017 r., a skorzystać z oferty mogą osoby, które po dniu 01.01.2015 r. do momentu złożenia wniosku o konto w promocji nie były właścicielami ani współwłaścicielami rachunku osobistego oraz konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Warunki promocji

Przedmiotem promocji jest zwrot środków za zakupy do kwoty 300 PLN. Środki w wysokości 2% wartości płatności kartą i 2% wartości płatności BLIK za zakupy (maksymalnie po 50 PLN miesięcznie przez okres 6 miesięcy) są zwracane na konto, które otworzymy w ramach promocji. Dodatkowo, niezależnie od zwrotu środków za zakupy Bank wypłaci nam premię w wysokości 3% za środki zgromadzone na naszym rachunku do kwoty 3000 PLN. Aby uzyskać obie premie musimy:

  • złożyć wniosek o otwarcie eKonta Standard lub eKonta Plus wraz z Kartą Debetową do do dnia 19.04.2017 r. a następnie zawrzeć umowę o prowadzenie jednego z ww Kont
  • dokonać w danym miesiącu kalendarzowym transakcji na kwotę minimum 250 PLN miesięcznie przy użyciu karty bądź usługi Blik (transakcje o których mowa musza zostać dokonane w punktach handlowo-usługowych, nie wliczają się tutaj transakcje internetowe, dodatkowo transakcja nie może zostać anulowana)
  • zapewnić w danym miesiącu  wpływ na rachunek w kwocie 1000 PLN (zgodnie z regulaminem promocji, wpływ nie może pochodzić z rachunku uczestnika promocji)
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku

Ważne aby czynności takie jak logowanie się do aplikacji mobilnej, transakcje na kwotę 250 PLN, oraz wypływy na 1000 PLN dokonywać co miesiąc przez 6 miesięcy, czyli przez okres za który możemy otrzymywać premię. W przeciwnym wypadku premia nie zostanie nam naliczona.

Wypłata premii

Wypłata premii za transakcje dokonane Kartą bądź Blikiem w wysokości 2% kwoty transakcje (maksymalnie 50 PLN miesięcznie) wypłacana będzie przez 6 miesięcy do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji. Oznacza to, że za warunki spełnione w lutym 2017 r., premię otrzymamy do końca marca 2017 r.

Premia w postaci 3% odsetek od zgromadzonych na rachunku środków do kwoty 3000 PLN będzie wypłacana przez okres 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym zawarto umowę. Premia zarówno w jednym jak i drugiem przypadku będzie wypłacana na nasze konto otwarte w ramach promocji.

OTWÓRZ EKONTO STANDARD

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Które konto wybrać?

eKonto Standard to rachunek, który otwieramy i prowadzimy bezpłatnie bez spełniania dodatkowych warunków. Karta do Konta jest bezpłatna, pod warunkiem że w miesiącu dokonamy 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Płatne niestety są bankomaty. Prowizji za wypłatę gotówki nie zapłacimy w sytuacji kiedy wypłacamy 100 zł lub więcej z bankomatów mBanku sieci Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK. Jeżeli w tych samych bankomatach wypłacimy mniej niż 100 PLN Bank obciąży nas opłatą w wysokości 1,30 PLN, a korzystając z innych nie wymienionych powyżej bankomatów, bez względu na kwotę wypłaty zapłacimy 7 PLN. Nie poniesiemy natomiast opłaty za czynności wykonywane przez Internet np.: przelewy internetowe, wyciąg elektroniczny, ustanowienie, modyfikację, odwołanie czy zmianę polecenia zapłaty i zlecenia stałego.

eKonto Plus to rachunek, dzięki któremu będziemy wypłacać za darmo środki ze wszystkich bankomatów w kraju pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie minimum 100 PLN. W przeciwnym wypadku zapłacimy 1,30 PLN prowizji. Za prowadzenie rachunku nie zapłacimy jeżeli będziemy zasilać je co miesiąc kwotą 1000 PLN, a za kartę nie zapłacimy w sytuacji kiedy w miesiącu dokonamy 5 transakcji kartą na dowolną kwotę.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji „Konto podwójnie zarabiające – III edycja”

Taryfa prowizji i opłat bankowych w bankowości detalicznej mBanku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

<head><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('init', '1313499442045867'); // Insert your pixel ID here.<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'PageView');<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'ViewContent');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><noscript><img height="1" width="1" style="display:none"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->src="https://www.facebook.com/tr?id=1313499442045867&ev=PageView&noscript=1"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/></noscript><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- DO NOT MODIFY --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- End Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></head>