[AKTUALIZACJA WPISU] W związku z przedłużeniem promocji zaktualizowałam nowe daty i pulę bonusu. Pozostałe warunki pozostają bez zmian. Jeżeli więc ktoś z Was nie zdążył załapać się na premię od Nest Banku, to jest na to szansa do 09.07.2017 r. 

Wystartowała rewelacyjna promocja w Nest Banku. Tym razem zamiast voucher do konkretnych sklepów Bank postanowił wynagrodzić nas za założenie darmowego konta premią w wysokości 75 zł, oraz premią dodatkową za polecenia w wysokości 50 zł. Polecić możemy maksymalnie 5 osób, co daje nam możliwość zdobycia premii na poziomie 250 zł. Łącznie mamy więc szanse na realne 325 zł w gotówce, a biorąc pod uwagę, że Nest Konto jest darmowe, o czym już Wam pisaliśmy to nie powinniście mieć problemu z jego poleceniem.

Kto może przystąpić do promocji?

Promocja kierowana jest dla nowych Klientów, jeżeli więc nigdy wcześniej nie posiadałeś, ani nie byłeś współposiadaczem Konta Osobistego w Nest Banku, możesz wziąć w niej udział.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w dniach  od 19.06.2017 r. do 30.06.2017 r. 09.07.2017 r., przy czym pula nagród w promocji została ograniczona i wynosi 800 1300 bonusów po 75 zł każdy.

Co zrobić aby otrzymać 75 zł premii za założenie Konta – warunki promocji 

Jeżeli jesteś nowym Klientem Nest Banku i nigdy nie posiadałeś tam Konta Osobistego, zaledwie kilka kroków dzielą Cię od otrzymania premii:

  • rejestruj się w promocji korzystając z dedykowanego formularza
  •  po rejestracji otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym, a po jego kliknięciu przechodzisz na stronę promocji i składasz wniosek o Konto korzystając z zakładki  „KONTO BONUS”. Otwierając konto pamiętaj o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych przez Nest Bank
  • do dnia 31.08.2017 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej Banku i wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 150 zł. Zadbaj o to, aby transakcje nie zostały anulowane i zaksięgowały się na Twoim koncie do ostatniego sierpnia.

Wypłata premii

Do dnia 15.09.2017 r. zostaniesz poinformowany o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu premii. W wiadomości znajdziesz link, który przekieruje Cię na stronę promocji, gdzie jesteś zobowiązany uzupełnić numer rachunku bankowego Nest Konta oraz numer PESEL – dane te są konieczne do wypłaty premii. Na podanie danych masz 7 dni od momentu otrzymania wiadomości. Premia zasili Twoje Konto maksymalnie do dnia 30.09.2017 r.

Do 250 zł za polecenia darmowego Nest Konta

Żeby zacząć polecać musisz przejść na stronę Organizatora promocji, zalogować się na swoje konto i skorzystać z zakładki  „Program Polecający”, gdzie wygenerujesz unikalny link, który następnie przekażesz osobom, które chcesz polecić. Osoba, która otrzymała od Ciebie link, musi zarejestrować się na stronie Organizatora promocji, oraz spełnić poniższe warunki:

  • w terminie od 19.06.2017 r. do 30.06.2017 r. złoży za pośrednictwem strony organizatora wniosek o darmowe Nest Konto, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych przez Nest Bank, a następnie zawrze z Bankiem umowę o Nest Konto
  • w terminie 60 dni od momentu złożenia wniosku o Konto Osobiste zaloguje się do bankowości elektronicznej Banku i wykona transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 150 zł

Pamiętaj, że osoba, którą polecasz – podobnie jak Ty, musi być nowym Klientem Nest Banku, czyli nie mogła posiadać ani być współposiadaczem jakiegokolwiek Konta Osobistego w Nest Banku. Maksymalnie możesz polecić 5 dowolnych osób, co w przypadku spełnienia przez nich warunków promocji przekłada się na premię w wysokości 250 zł.

Zasady wypłaty premii są identyczne z tymi, które dotyczą premii za założenie konta w wysokości 75 zł, o czym informowałam powyżej.

Przywileje Nest Konta 

Na koniec warto dodać, że Nest Konto to rachunek prowadzony bezpłatnie. Nie zapłacimy za jego prowadzenie, za wydanie i używanie pierwszej Karty do Konta, za wypłaty środków ze wszystkich bankomatów  w Polsce, oraz za Cashback. Darmowe są także przelewy internetowe wewnętrzne oraz zewnętrzne, ustanowienie czy modyfikację zlecenia stałego przez Internet, oraz ustanowienie polecenia zapłaty i wyciąg elektroniczny. Warto też wspomnieć o przelewach natychmiastowych, które co prawda są płatne, ale bardzo mało bo tylko 1 PLN.

Dodatkowo jeżeli jesteś nowym Klientem możesz skorzystać z Nest Lokaty Witaj, którą zakładasz na 3 miesiące, na kwotę od 1000 do 10 000 PLN z oprocentowaniem 4% w skali roku. Szczegóły lokaty poznasz we wcześniejszym przygotowanym przez nas wpisie.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin akcji promocyjnej „Nest Konto z Bonusem”

Tabela Opłat i Prowizji Nest Bank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)