Do oferty Citi Banku po raz kolejny wróciła promocja, w której za wyrobienie Karty Kredytowej (w tym darmowej Simplicity) możesz otrzymać nagrodę w postaci telefonu LG K4 Dual. Jak większość ostatnich promocji w Citi, ta również nie ma zbyt skomplikowanych warunków, a wszystkie zasady jasno zostały opisane w regulaminie. Jednak są ograniczenia co do puli nagród (otrzyma ją 1000 pierwszych osób, które spełnią warunki). Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje do przejścia warunków krok po kroku, aby otrzymać nagrodę. Zaczynamy!

Kto może skorzystać z promocji?

Zasada ogólna mówi o tym, że o Kartę Kredytową w Citi Banku mogą ubiegać się osoby, w wieku minimum 21 lat, których dochód netto wynosi minimum 1200 zł i są to osoby zatrudnione u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 25 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Z tej promocji skorzystają natomiast osoby, które od dnia 01.01.2015 r. nie posiadały w Banku głównej Karty Kredytowej.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 22.06.2017 r. do 22.07.2017 r. Przystąpić do niej możemy maksymalnie do dnia 22.07.2017 r., co oznacza, złożenie wniosku, czyli zgłoszenie swojego udziału do promocji. Umowa natomiast może zostać podpisana w późniejszym terminie, czyli po 22.07.2017 r.

Co zrobić aby otrzymać nagrodę – warunki promocji

Jeżeli nie posiadałeś Karty Kredytowej od 01.01.2015 r. w Citi Banku, możesz wziąć udział w promocji i powalczyć o telefon LG K4 Dual wykonując następujące czynności:

  • zarejestruj się wypełniając formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji Podczas składania wniosku wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na przesłanie informacji o statusie wniosku drogą elektroniczną (dotyczy telefonu i maila)
  • po rejestracji skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Banku w celu zbadania zdolności kredytowej i o ile będziesz ją posiadał od razu u Konsultanta złożysz wniosek o Kartę Kredytową. Konsultant przekaże Ci także informacje, jakie dokumenty będziesz musiał dostarczyć aby potwierdzić dochody. Wykaz dokumentów znajduje się w regulaminie – jeżeli jesteś osobą fizyczną może wystarczy sam wyciąg z konta.
  • po podpisaniu umowy logujesz się do co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub mobilnej Banku. Masz na to czas maksymalnie do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 3000 zł najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Nie jest aż tak źle z tą kwotą, ponieważ na rozliczenie transakcji na 3000 zł mamy aż 3 miesiące. Można więc te transakcje rozłożyć i wydawać co miesiąc po 1000 zł.

Warunki, które należy spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy należy rozumieć w ten sposób: jeżeli umowę podpisujesz w lipcu, to zalogowanie do bankowości mobilnej lub elektronicznej oraz rozliczenie transakcji bezgotówkowych musi nastąpić do końca października. Dodatkowo transakcje nie mogą zostać anulowane, nie mogą być to operacje gotówkowe np. przelewy i muszą zostać zaksięgowane na rachunku karty, więc nie czekaj z ich wykonaniem do ostatniej chwili.

Odebranie nagrody

Tak jak wspomniałam na wstępnie, nagrodę otrzyma 1000 pierwszych osób, które spełnią wszystkie warunki promocji. O przyznaniu nagrody dowiesz się w systemie bankowości elektronicznej najpóźniej  do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. W przeciągu kolejnych 30 dni otrzymasz na adres korespondencyjny telefon LG K4 Dual.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017)”

Tabela Opłat i prowizji Citi Banku

Podsumowanie promocji dla KK w Citibanku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)