Od 6 marca 2017 r. do 26 marca 2017 r. możemy skorzystać z promocji w PKO BP i za doładowanie telefonu w sieci Orange na minimum 100 PLN za pośrednictwem aplikacji IKO otrzymujemy 2 bilety do Cinema City.

Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji pula nagród obejmuje 4 000 sztuk biletów, po dwa voucher’y w formie kodu, który zostanie wysłany za pośrednictwem wiadomości SMS na numer telefonu, dla którego było realizowane doładowanie. Nagrodę otrzyma więc 2000 osób. Voucher uprawnia do wymiany na bilet do kina na seans 2D i jest ważny do 31 grudnia 2017 r.

Warunki promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które:

  • posiadają Konto Osobiste w PKOBP lub Inteligo,
  • mają aktywną aplikację IKO. Jeżeli jej nie posiadacie jeszcze tej aplikacji możecie ją pobrać ze strony Banku, o tutaj: przejdź na stronę banku i pobierz IKO.
  • do dnia 26 marca 2017 r. (lub do momentu wyczerpania puli nagród) doładują telefon na kartę w Orange na kwotę minimum 100 PLN

Kod sms z voucher’ami na bilety do kina Cinema City zostanie wysłany maksymalnie do dnia 26 marca 2017 r. Szczegóły w Regulaminie Promocji.

A dla osób, które jeszcze nie zdecydowały się na Konto w PKO, polecamy otwarcie Konta Osobistego w promocji 100 PLN za otwarcie i 50 PLN za polecenie Konta w PKOBP.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)