W Citi Banku do odebrania kolejny voucher o wartości 400 zł. Tym razem możemy wykorzystać go na portalu wakacje.pl. Jeżeli jeszcze nie byłeś na wakacjach, a preferujesz zorganizowane wyjazdy, to możesz obniżyć koszty aż o 400 zł. Sprawdźmy, jakie tym razem warunki postawił przed swoimi Klientami Bank – choć jak się domyślasz nie są ona zbyt trudne – i jak uporać się z tą promocją.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji przystąpić może każda pełnoletnia osoba, która w okresie od 01.01.2015 r. nie posiadała w Citi Banku głównej Karty Kredytowej. Warto również pamiętać o głównych zasadach przyznawania kart kredytowych w Citi Banku (Osoba fizyczna: wiek to 21 lat, dochód netto to minimum 1200 zł i zatrudnienie u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Firma: wiek właściciela to 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat.)

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 20.11.2017 r. do 31.01.2018 r. Wniosek o Kartę może zostać złożony maksymalnie do dnia 31.01.2018 r., umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

  • do dnia 31.01.2018 r. złóż wniosek o Kartę kredytową (rekomendujemy darmową Simplicity), korzystając z dedykowanego formularza promocji. We wniosku zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną (mail, telefon) informacji o statusie złożonego wniosku
  • po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą Pracownik Infolinii w celu zbadnia zdolności kredytowej i sfinalizowania umowy. Podczas kontaktu konieczne jest wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych
  • po podpisaniu umowy zaloguj się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub do aplikacji mobilnej Banku. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Jeżeli umowę zawierasz w listopadzie 2017, to warunek musi zostać spełniony do końca stycznia 2018 r., jeżeli umowę zawierasz w grudniu 2017 r., to warunek musi zostać spełniony do końca lutego 2018 r. itd.
  • Dokonaj 5 transakcji bezgotówkowych w pierwszym i 5 transakcji bezgotówkowych w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Mała podpowiedź, jak poradzić sobie w interpretacją terminów: jeżeli umowę zawierasz w listopadzie, to transakcje koniecznie wykonaj w grudniu 2017 r. i styczniu 2018 r. Jeżeli umowę zawierasz w grudniu, to transakcje wykonaj w styczniu i lutym 2018 r. itd. Pamiętaj, aby w każdym z dwóch miesięcy wykonać po 5 transakcji. Jeżeli wykonasz 10 transakcji w jednym miesiącu, a w drugim nie wykonasz żadnej operacji to nie zostaniesz zakwalifikowany do promocji.

Proces zawarcia umowy przebiega bardzo sprawnie i możliwe jest jej podpisania bez udziału kuriera. Po złożeniu wniosku kontaktuje się z Tobą Infolinia w celu zbadania zdolności kredytowej. Wymagane dokumenty wystarczy zeskanować i przesłać na adres mailowy, podany przez Pracownika Infolinii. To co będzie Ci potrzebne to skan dowodu osobistego, wyciąg z konta lub jakikolwiek inny dokument potwierdzający dochody – listę znajdziesz w regulaminie, umieściłam go pod wpisem w przydatnych dokumentach. Następnie ustalasz z Pracownikiem infolinii hasło do dokumentów, które będą wysłane na Twój adres mailowy – otrzymasz umowę, oświadczenia o odstąpieniu od promocji czy umowy i regulaminy. Na umowie znajdziesz kod, który posłuży Ci jako podpis do sfinalizowania całego procesu podpisywania umowy. Szybko, bez wychodznia z domu i bez kuriera. Ja wnioskując miesiąc temu o Kartę Kredytową w Citi Banku, zawarłam z Bankiem umowę w przeciągu 2 dni roboczych.

ODBUERZ VOUCHER 400 ZŁ DO WYKORZYSTANIA NA WAKACJE.PL

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Odebranie vouchera

O przyznaniu vouchera zostaniesz poinformowany do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki. W tej samej wiadomości znajdziesz także elektroniczny voucher, który możesz wykorzystać do dnia 30.06.2019 r. Voucher należy wykorzystać jednorazowo. Voucher możesz wykorzystać w zaksresie:

  • usług turystycznych świadczonych przez touroperatorów, z wyłączeniem ofert biura TUI Poland
  • biletów lotniczych na przeloty przewoźników zrzeszonych w IATA, dopuszczonych do sprzedaży biletów na terenie UE,
  • usługi parkingowej na parkingu lotniskowym,
  • ubezpieczenia turystycznego,
  • usługi PROMESA PEWNE WAKACJE,
  • usługi wynajmu samochodów

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Citi Banku?

W promocji biorą udział Karty Kredytowe dostępne w ofercie Citi Banku – nie ma tutaj żadnej konkretnej, z której musisz skorzystać, więc masz dowolność. Najczęściej wybieranymi kartami jest darmowa Simplicity, ponieważ nie ma ona opłaty rocznej, a jej odpowiedzialne użytkowanie, w znaczeniu wydawanie środków z karty do kwoty, na którą możesz sobie pozwolić i spłata zadłużenia w terminie, nie powodują żadnych dodatkowych opłat. Chyba, że świadomie decydujesz się na jakieś dodatkowe płatne usługi. Drugą Kartą Kredytową, po którą często sięgają Klienci jest Karta World MasterCard, jednak jej minus to opłata roczna, która wynosi 216 zł (18 zł miesięcznie).

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Voucher 400 zł do wykorzystania na wakacjepl

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)