Ruszyła kolejna świetna promocja od Citi Banku. Znowu do zdobycia mamy 400 PLN premii za wyrobienie Karty Kredytowej, którą możemy wykorzystać w sklepie Morele. Do promocji możemy przystąpić w okresie od 1.03.2017 r. do 30.06.2017 r., a skorzystają z niej osoby, które od 01.01.2015 r. nie posiadały Karty Kredytowej w Citi Banku.

Warunki promocji

Zasady promocji, są bardzo zbliżone do tych, występujących w innych promocjach Citi, o których informujemy Was na bieżąco. Aby skorzystać z oferty i otrzymać voucher 400 PLN do sklepu internetowego Morele należy:

  • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, wówczas skontaktuje się z nami konsultant Banku aby przeprowadzić dalszą procedurę konieczną do podpisania umowy i zbada naszą zdolność kredytową.
  • następnie musimy zalogować się co najmniej raz do bankowości elektronicznej Citi lub aplikacji mobilnej banku najpóźniej do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy. Jeżeli umowę zawieramy w marcu to najpóźniej do końca maja musimy spełnić warunek.
  • ostatnia czynność jaką musimy wykonać to rozliczyć Kartą Kredytową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1 000 PLN najpóźniej do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy. Jeżeli umowę zawieramy w marcu to najpóźniej do końca maja musimy spełnić warunek. Transakcje bezgotówkowe nie mogą zostać anulowane ani zwrócone.

Nagroda

Voucher o wartości 400 PLN do internetowego sklepu Morele zostanie nam przekazany w bankowości elektronicznej Citi Online. Voucher możemy wykorzystać maksymalnie do dnia 31.12.2017 r. Warto pamiętać, że należy go wykorzystać jednorazowo, a minimalna wartość produktów jaka znajdzie się w koszyku w sklepie Morele to 400 PLN. Jeżeli wybierzemy produkty za mniejszą ilość gotówki, nie będziemy mogli vouchera użyć.

Warto też zaznaczyć, że po otrzymaniu nagrody z Karty Kredytowej możemy zrezygnować bez ponoszenia żadnych konsekwencji, więc nie musimy wiązać się takim zobowiązaniem na długo.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Jaką Kartę Kredytową wybrać?

W promocji biorą udział dwie Karty Kredytowe: Simplicity i MasterCard. O różnicach między tymi dwoma produktami pisaliśmy Wam przy każdej promocji, która dotyczy Citi Banku. Ale dla przypomnienia o karcie Simplicity, możecie przeczytać w artykule Karta Kredytowa Citi Simplicity, jej główną zaletą jest brak opłat, w tym opłaty rocznej, brak opłaty za wydanie i posiadanie karty głównej i karty dodatkowej. Karta World MasterCard jest droższa, co możecie zobaczyć w porównaniu poniżej (jej utrzymanie miesięcznie kosztuje 18 PLN), ale ma więcej programów punktowych, które możemy wymienić na nagrody, rabaty i inne vouchery. Jeżeli zdecydujecie się skorzystać z tej promocji z Kartą Simplicity możecie zrobić to bez żadnych dodatkowych opłat, pod warunkiem spłacania w terminie wykonanych transakcji bezgotówkowych oraz nie dokonywania z karty przelewów czy wypłat z bankomatów.

[table id=9 /]

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji voucher do sklepu morele.net

Tabela Opłat i Prowizji Citi Bank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)