Ruszyła kolejna świetna promocja od Citi Banku. Znowu do zdobycia mamy 400 PLN premii za wyrobienie Karty Kredytowej, którą możemy wykorzystać w sklepie Morele. Do promocji możemy przystąpić w okresie od 1.03.2017 r. do 30.06.2017 r., a skorzystają z niej osoby, które od 01.01.2015 r. nie posiadały Karty Kredytowej w Citi Banku.

Warunki promocji

Zasady promocji, są bardzo zbliżone do tych, występujących w innych promocjach Citi, o których informujemy Was na bieżąco. Aby skorzystać z oferty i otrzymać voucher 400 PLN do sklepu internetowego Morele należy:

  • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, wówczas skontaktuje się z nami konsultant Banku aby przeprowadzić dalszą procedurę konieczną do podpisania umowy i zbada naszą zdolność kredytową.
  • następnie musimy zalogować się co najmniej raz do bankowości elektronicznej Citi lub aplikacji mobilnej banku najpóźniej do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy. Jeżeli umowę zawieramy w marcu to najpóźniej do końca maja musimy spełnić warunek.
  • ostatnia czynność jaką musimy wykonać to rozliczyć Kartą Kredytową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1 000 PLN najpóźniej do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy. Jeżeli umowę zawieramy w marcu to najpóźniej do końca maja musimy spełnić warunek. Transakcje bezgotówkowe nie mogą zostać anulowane ani zwrócone.

Nagroda

Voucher o wartości 400 PLN do internetowego sklepu Morele zostanie nam przekazany w bankowości elektronicznej Citi Online. Voucher możemy wykorzystać maksymalnie do dnia 31.12.2017 r. Warto pamiętać, że należy go wykorzystać jednorazowo, a minimalna wartość produktów jaka znajdzie się w koszyku w sklepie Morele to 400 PLN. Jeżeli wybierzemy produkty za mniejszą ilość gotówki, nie będziemy mogli vouchera użyć.

Warto też zaznaczyć, że po otrzymaniu nagrody z Karty Kredytowej możemy zrezygnować bez ponoszenia żadnych konsekwencji, więc nie musimy wiązać się takim zobowiązaniem na długo.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Jaką Kartę Kredytową wybrać?

W promocji biorą udział dwie Karty Kredytowe: Simplicity i MasterCard. O różnicach między tymi dwoma produktami pisaliśmy Wam przy każdej promocji, która dotyczy Citi Banku. Ale dla przypomnienia o karcie Simplicity, możecie przeczytać w artykule Karta Kredytowa Citi Simplicity, jej główną zaletą jest brak opłat, w tym opłaty rocznej, brak opłaty za wydanie i posiadanie karty głównej i karty dodatkowej. Karta World MasterCard jest droższa, co możecie zobaczyć w porównaniu poniżej (jej utrzymanie miesięcznie kosztuje 18 PLN), ale ma więcej programów punktowych, które możemy wymienić na nagrody, rabaty i inne vouchery. Jeżeli zdecydujecie się skorzystać z tej promocji z Kartą Simplicity możecie zrobić to bez żadnych dodatkowych opłat, pod warunkiem spłacania w terminie wykonanych transakcji bezgotówkowych oraz nie dokonywania z karty przelewów czy wypłat z bankomatów.

Opłaty i Benefity

Citi Simplicity

World MasterCard

Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty głównej

Bez opłat

18 zł miesięcznie
(216 zł w skali roku
Miesięczna opłata za użytkowanie karty 0 zł jeśli miesięczne transakcję przekroczą kwotę 4000 zł

Opłata za wykonanie przelewu bezgotówkowego poprzez Citibank Online oraz w Automatycznym Bankierze

Bez opłat


Bez opłat

Opłata za usługę CitiAlerts Standard

Bez opłat

6 zł miesięcznie
(pierwszy miesiąc
bez opłat)

Opłata za usługę CitiAlerts Premium

Bez opłat

10 zł miesięcznie
(pierwszy miesiąc
bez opłat)

Dla umów zawartych do 19 lutego 2016 r. opłata za monit telefoniczny na skutek obsługi zadłużenia przeterminowanego

Bez opłat


35 zł

Nagrody i przywileje

Zniżki do 50% z Citi Rabaty

Zniżki do 50% z Citi Rabaty

Nagrody i przywileje

Zniżki na całym świecie z programami Hotel Privileges oraz Citi World Privileges

Zniżki na całym świecie z programami Hotel Privileges oraz Citi World Privileges

Benefity

Nieoprocentowany kredyt do 56 dni

Nieoprocentowany kredyt do 56 dni

Nagrody i przywileje

Zawsze: bezpłatne przypomnienia o braku spłaty karty

Program A la Carte

Nagrody i przywileje

2 punkty za każde 5 zł wydane kartą u partnerów oraz 1 punkt za każde 5 zł wydane w punktach nie będących partnerami

Nagrody i przywileje

Nagrody: kupon pieniężny na zakupy u partnerów, cashback, zwolnienie z opłaty za kartę

Nagrody i przywileje

Specjalne zniżki na zakupy u partnerów np.
H&M – 25% rabatu na drugą, tańszą rzecz.
Multikino - 10% rabatu.

Bonusy

Odbierz 1000 punktów na powitanie!

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji voucher do sklepu morele.net

Tabela Opłat i Prowizji Citi Bank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)