Przelewy przez Internet robi w zasadzie każdy, a przynajmniej większość z nas, a teraz opłaca się robić je jeszcze bardziej Klientom mBanku, którzy za Mobilną Autoryzację przelewu mają okazję otrzymać 10 PLN zniżki za zakupy dokonane w kinach kartą mBanku.

Na razie autoryzacja mobilna w mBanku działa jako pilotaż, a z promocji „Dycha w kieszeni” za jej przetestowanie skorzystać mogą Klienci Banku posiadający aplikację mobilną i korzystający z programu mOkazje. Jeżeli macie w mBanku konto i nie korzystacie z takich opcji, a chcielibyście się pokusić na promocję to wystarczy je po prostu włączyć. Korzystają już z aplikacji mobilnej i mOkazji wystarczy zapisać się na pilotaż do dnia 23.03.2017 r., zlecić przelew, potwierdzić go przez wyskakujący komunikat push na wyświetlaczu naszego telefonu i gotowe.

W przeciągu 7 dni od momentu wykonania przelewu i autoryzacji mobilnej w panelu mOkazje powinna pojawić się zniżka 10 PLN do wykorzystania w kinach: Cinema City, Multikino i Helios. Zakupu w kinach musimy dokonać do 24.03.2017 r., a środki zostaną zwrócone na nasze konto w mBanku w terminie 14 dni od daty dokonania transakcji w kinie.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji „Dycha w kieszeni”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)