Promocje takie jak ta są zawsze fajne, ponieważ nie musimy podejmować żadnych dodatkowych działań, nie musimy nigdzie chodzić, niczego podpisywać ani martwić się o spełnienie dodatkowych warunków w określonych terminach. Więc jeżeli ktoś chce nam dać coś gratis, za to, że po prostu z czegoś korzystamy to cieszmy się tym do woli. 🙂 A mowa o promocji, w której MasterCard i wybrane kina z sieci Multikino łączą siły i za zakup jednego biletu drugi dostajemy gratis. Promocja obowiązuje w każdy weekend (piątek, sobota i niedziela) i zaczyna się od 02.12.2016r. do 31.12.2016 r. W tym terminie należy kupić bilet, aby otrzymać kolejny gratis, jednak musimy wziąć pod uwagę, że w promocji pula darmowych biletów wynosi 65 000 sztuk.

Warunki promocji

Warunki promocji są banalne. Przede wszystkim musisz posiadać Kartę Płatnicza MasterCard lub Maestro i kupić nią bilet stronie internetowej www.multikino.pl, albo poprzez Aplikację Mobilną Multikino, albo w kasie Kina. Bilety musza zostać kupione w okresie objętym promocją czyli w terminie od 02.12.2016r. do 31.12.2016 r. w każdy piątek, sobotę lub niedzielę. W przypadku zakupu online bądź poprzez aplikację mobilną bilet promocyjny otrzymamy w postaci kodu SMS na nasz numer telefonu w terminie do 15 minut od chwili dokonania transakcji nabycia biletu. Kupując bilet w kasie, kupon promocyjny otrzymamy do ręki. Jeden kupon czy jeden kod promocyjny upoważnia nas do wymiany na jeden bilet wstępu na dowolny seans filmowy 2D z aktualnego repertuaru Kina.

Z odebrania darmowych biletów możemy skorzystać wielokrotnie, przy czym  należy pamiętać, że podczas wykonania jednej transakcji (czyli jednego zakupu) maksymalnie zgarniemy 3 bilety. Zasada jest prosta: Kupujemy kartą MasterCard lub Maestro jeden bilet do kina, to otrzymujemy jeden bilet promocyjny, kupujemy dwa bilety do kina, to otrzymujemy dwa bilety promocyjne, kupujemy trzy bilety do kina, to otrzymujemy trzy bilety Promocyjne. Kupujemy więcej niż trzy bilety do kina, otrzymuje jedynie trzy bilety promocyjne. Jeżeli więc chcemy kupić więcej niż 3 bilety warto rozłożyć to na kilka transakcji i najpierw zapłacić za 3 bilety, za chwilę kupić kolejne i zgarnąć kolejne kody promocyjne 🙂 I żeby nie było wątpliwości bilety promocyjne możemy jak najbardziej wykorzystać dla osoby towarzyszącej 🙂

Planując skorzystać z rabatowych biletów należy zwrócić uwagę na listę kin z sieci Multikino biorących udział w promocji. Poniżej znajduje się regulamin do promocji i lista kin objętych promocją.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin multikino i mastercard – dodatkowy bilet

jpeg2

Lista kin biorących udział w promocji

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)