3 tygodnie temu na naszym blogu pojawił się wpis dotyczący Konta Direct dla Firmy. Dzisiaj wracamy do Was z tym samym rachunkiem, ale w promocji, w której możemy zyskać aż 200 PLN za opłacenie ZUS. Promocja trwa od dnia 13.02.2017 r. do dnia 15.04.2017 r., a mogą z niej skorzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które w okresie  od 01.12.2015 r. do 12.02.2017 r. nie były posiadaczami rachunków Direct, Zysk, Zysk +, Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać 200 PLN premii należy:

Co istotne, do momentu wypłaty premii nie wolno nam zrezygnować ani z Konta, ani z Karty i Bankowości elektronicznej. Musimy też mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych e celach marketingowych. Osoby, które nie posiadają konta, ale mają dostęp do „Moje ING”, mogą otworzyć to konto również w taki sposób. W promocji nie biorą udziału Placówki Banku.

Wypłata premii

Jeżeli spełnimy warunki, premia zostanie przekazana na nasze Konto Direct dla Firmy maksymalnie do dnia 30.06.2017 r. Zgodnie z regulaminem otrzymana premia podlega opodatkowaniu i samodzielnie musimy się z niej rozliczyć:

„Równowartość otrzymanej premii, stanowi nagrodę w sprzedaży premiowej, o której mowa w art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (T.J. z 2012 r poz. 361 z późn. zm.), z zastrzeżeniem, że zwolnienie z podatku, o którym mowa w tym przepisie nie dotyczy nagród otrzymanych przez podatnika w związku z prowadzoną przez niego pozarolniczą działalnością gospodarczą, stanowiących przychód z tej działalności – do samodzielnego opodatkowania, rozliczenia przez osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą.”

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO DIRECT DLA FIRMY

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Ile kosztuje Konto Direct dla Firmy?

Pod warunkiem, że w danym okresie rozliczeniowym wykonamy co najmniej jeden przelew na ZUS lub zasilimy Konto kwotą 2 000 PLN nie zapłacimy za prowadzenie Konta Direct dla Firmy czy przelewy internetowe. Nie poniesiemy również opłaty za kartę jeżeli w danym okresie rozliczeniowym rozliczymy transakcje kartą wydaną do rachunku na łączną kwotę 300 PLN. Osoby, które będę aktywnie korzystały z tego rachunku i są wstanie zapewnić narzucone przez Bank wpływy nie będą miały trudności w bezkosztowym prowadzeniu Konta. Dokładne informacją i analizę Konta Direct dla Firmy znajdziecie we wpisie z dnia 05.02.2017 r., czyli całkiem świeżą i aktualną. Warto tutaj pamiętać o jeszcze jednej ważnej rzeczy, a mianowicie, że cykl rozliczeniowy w ING Banku Śląskim trwa od 29 do 28 dnia każdego miesiąca.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „200 zł za otwarcie Konta i przelew na ZUS”

Tabela Opłat ING od dnia 01.03.2017r.

Tabela Opłat ING do dnia 28.02.2017r.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)