Ponownie witamy w Citi Banku promocję z voucherem na 400 PLN do sklepu Douglas. Niestety nie wszyscy z niej skorzystają, ponieważ Bank wyklucza osoby, które  od 1 stycznia 2015 roku posiadały Kartę Kredytową. Jednak jeżeli ktoś nie zdążył załapać się na poprzednią edycję, to teraz jest odpowiednia pora tym bardziej, że w promocji ponownie bierze udział darmowa Karta Simplicity. Promocja trwa od 17.02.2017 r. do 30.06.2017 r., a żeby otrzymać voucher musimy zalogować się do bankowości CitiOnline i wykonać transakcje kartą na 1000 PLN. I tutaj mamy zmianę względem pierwszej edycji, ponieważ wtedy wystarczyło samo zalogowanie się do bankowości internetowej, teraz musimy się trochę bardziej postarać. 

Warunki promocji

Żeby skorzystać z promocji i otrzymać voucher należy:

  • wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (następnie Bank kontaktuje się z nami aby dopełnić wszelkich formalności, zbadać zdolność kredytową i umówić się na zawarcie umowy o Kartę)
  • po otrzymaniu i podpisaniu umowy aktywować kartę
  • zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (jeżeli umowę zawrzemy w lutym to logowanie do bankowości internetowej  musi nastąpić w maksymalnie w kwietniu)
  • rozliczyć na Kartą Kredytową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 PLN najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (jeżeli umowę zawrzemy w lutym to logowanie do bankowości internetowej  musi nastąpić w maksymalnie w kwietniu). Ważne aby były to transakcje bezgotówkowe, żeby zostały w podanym terminie rozliczone i nie były anulowane lub zwrócone. Oczywiście przelewy z Karty Kredytowej nie są uwzględniane, ponadto są mało opłacalne, więc nie polecamy ich wykonywać.

I to właściwie wszystko co musimy zrobić, oczywiście poza posiadaniem zdolności kredytowej. Dla przypomnienia, w Citi Banku o Kartę Kredytową mogą ubiegać się Klienci, którzy ukończyli 21 lat, ich dochód netto wynosi minimum 1200 PLN i są zatrudnieni w obecnej firmie minimum 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 21 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Wato zaznaczyć, że regulamin promocji nie przewiduje żadnych kar za wypowiedzenie umowy o Kartę Kredytową. Oznacza to, że po otrzymaniu vouchera możemy rozwiązać umowę bez ponoszenia konsekwencji. Pamiętajmy tylko, że okres wypowiedzenia wynosi 30 dni. 

Odebranie Vouchera

Zgodnie z Regulaminem promocji voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty, co oznacza, że jeżeli warunki oferty spełnimy w marcu, to najpóźniej do końca kwietnia otrzymamy nagrodę w postaci vouchera wartego 400 PLN do perfumerii Douglas. Voucher możemy wykorzystać maksymalnie do 31.12.2017 r. w sklepie internetowym lub stacjonarnym, przy czym należy pamiętać, że kwotę 400 PLN musimy wykorzystać jednorazowo, bez rozkładania jej na kilka części. 

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Którą Kartę Kredytową wybrać

W ofercie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas” biorą udział dwie karty: Karta Kredytowa World MasterCard oraz Simplicity. Karty różnią się ofertami promocyjnymi. O karcie Simplicity, możecie przeczytać w artykule Karta Kredytowa Citi Simplicity, jej główną zaletą jest brak opłat, w tym opłaty rocznej, brak opłaty za wydanie i posiadanie karty głównej i karty dodatkowej. Karta World MasterCard jest droższa, co możecie zobaczyć w porównaniu poniżej, ale ma więcej programów punktowych, które możemy wymienić na nagrody, rabaty i inne vouchery.

[table id=9 /]

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)