Ponownie witamy w Citi Banku promocję z voucherem na 400 PLN do sklepu Douglas. Niestety nie wszyscy z niej skorzystają, ponieważ Bank wyklucza osoby, które  od 1 stycznia 2015 roku posiadały Kartę Kredytową. Jednak jeżeli ktoś nie zdążył załapać się na poprzednią edycję, to teraz jest odpowiednia pora tym bardziej, że w promocji ponownie bierze udział darmowa Karta Simplicity. Promocja trwa od 17.02.2017 r. do 30.06.2017 r., a żeby otrzymać voucher musimy zalogować się do bankowości CitiOnline i wykonać transakcje kartą na 1000 PLN. I tutaj mamy zmianę względem pierwszej edycji, ponieważ wtedy wystarczyło samo zalogowanie się do bankowości internetowej, teraz musimy się trochę bardziej postarać. 

Warunki promocji

Żeby skorzystać z promocji i otrzymać voucher należy:

  • wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (następnie Bank kontaktuje się z nami aby dopełnić wszelkich formalności, zbadać zdolność kredytową i umówić się na zawarcie umowy o Kartę)
  • po otrzymaniu i podpisaniu umowy aktywować kartę
  • zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (jeżeli umowę zawrzemy w lutym to logowanie do bankowości internetowej  musi nastąpić w maksymalnie w kwietniu)
  • rozliczyć na Kartą Kredytową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 PLN najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (jeżeli umowę zawrzemy w lutym to logowanie do bankowości internetowej  musi nastąpić w maksymalnie w kwietniu). Ważne aby były to transakcje bezgotówkowe, żeby zostały w podanym terminie rozliczone i nie były anulowane lub zwrócone. Oczywiście przelewy z Karty Kredytowej nie są uwzględniane, ponadto są mało opłacalne, więc nie polecamy ich wykonywać.

I to właściwie wszystko co musimy zrobić, oczywiście poza posiadaniem zdolności kredytowej. Dla przypomnienia, w Citi Banku o Kartę Kredytową mogą ubiegać się Klienci, którzy ukończyli 21 lat, ich dochód netto wynosi minimum 1200 PLN i są zatrudnieni w obecnej firmie minimum 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 21 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Wato zaznaczyć, że regulamin promocji nie przewiduje żadnych kar za wypowiedzenie umowy o Kartę Kredytową. Oznacza to, że po otrzymaniu vouchera możemy rozwiązać umowę bez ponoszenia konsekwencji. Pamiętajmy tylko, że okres wypowiedzenia wynosi 30 dni. 

Odebranie Vouchera

Zgodnie z Regulaminem promocji voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty, co oznacza, że jeżeli warunki oferty spełnimy w marcu, to najpóźniej do końca kwietnia otrzymamy nagrodę w postaci vouchera wartego 400 PLN do perfumerii Douglas. Voucher możemy wykorzystać maksymalnie do 31.12.2017 r. w sklepie internetowym lub stacjonarnym, przy czym należy pamiętać, że kwotę 400 PLN musimy wykorzystać jednorazowo, bez rozkładania jej na kilka części. 

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Którą Kartę Kredytową wybrać

W ofercie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas” biorą udział dwie karty: Karta Kredytowa World MasterCard oraz Simplicity. Karty różnią się ofertami promocyjnymi. O karcie Simplicity, możecie przeczytać w artykule Karta Kredytowa Citi Simplicity, jej główną zaletą jest brak opłat, w tym opłaty rocznej, brak opłaty za wydanie i posiadanie karty głównej i karty dodatkowej. Karta World MasterCard jest droższa, co możecie zobaczyć w porównaniu poniżej, ale ma więcej programów punktowych, które możemy wymienić na nagrody, rabaty i inne vouchery.

Opłaty i Benefity

Citi Simplicity

World MasterCard

Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty głównej

Bez opłat

18 zł miesięcznie
(216 zł w skali roku
Miesięczna opłata za użytkowanie karty 0 zł jeśli miesięczne transakcję przekroczą kwotę 4000 zł

Opłata za wykonanie przelewu bezgotówkowego poprzez Citibank Online oraz w Automatycznym Bankierze

Bez opłat


Bez opłat

Opłata za usługę CitiAlerts Standard

Bez opłat

6 zł miesięcznie
(pierwszy miesiąc
bez opłat)

Opłata za usługę CitiAlerts Premium

Bez opłat

10 zł miesięcznie
(pierwszy miesiąc
bez opłat)

Dla umów zawartych do 19 lutego 2016 r. opłata za monit telefoniczny na skutek obsługi zadłużenia przeterminowanego

Bez opłat


35 zł

Nagrody i przywileje

Zniżki do 50% z Citi Rabaty

Zniżki do 50% z Citi Rabaty

Nagrody i przywileje

Zniżki na całym świecie z programami Hotel Privileges oraz Citi World Privileges

Zniżki na całym świecie z programami Hotel Privileges oraz Citi World Privileges

Benefity

Nieoprocentowany kredyt do 56 dni

Nieoprocentowany kredyt do 56 dni

Nagrody i przywileje

Zawsze: bezpłatne przypomnienia o braku spłaty karty

Program A la Carte

Nagrody i przywileje

2 punkty za każde 5 zł wydane kartą u partnerów oraz 1 punkt za każde 5 zł wydane w punktach nie będących partnerami

Nagrody i przywileje

Nagrody: kupon pieniężny na zakupy u partnerów, cashback, zwolnienie z opłaty za kartę

Nagrody i przywileje

Specjalne zniżki na zakupy u partnerów np.
H&M – 25% rabatu na drugą, tańszą rzecz.
Multikino - 10% rabatu.

Bonusy

Odbierz 1000 punktów na powitanie!

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)