Bank BGŻ BNP Paribas wycofał z oferty Konto Praktyczne, wprowadzając w jego miejsce bezpłatne Konto Optymalne, a dodatkowo wprowadził promocję, w której możemy otrzymać 300 zł zwrotu. Do promocji możemy przystąpić w okresie od 22 maja 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r. i co ważne, skorzystają wszyscy, którzy w okresie 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne nie posiadali ani nie byli współposiadaczami konta osobistego w Banku.

Warunki promocji 

Aby przystąpić do promocji należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego lub Konta Maksymalnego z dostępem do bankowości elektronicznej i Kartą debetową, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych. Podczas składania wniosku o Konto konieczna jest również akceptacja regulaminu promocji.

W związku z tym, że zgody marketingowe są konieczne do wypłaty premii i zaznaczamy je podczas składania wniosku o Konto proponuję, abyście po podpisaniu umowy zweryfikowali na swoim koncie np. w bankowości elektronicznej, że na pewno są zaznaczone na TAK. Uprzedzam profilaktycznie po ostatnich doświadczeniach w tym temacie z Bankiem ING, o czym informowaliśmy Was na blogu. Pomimo zaznaczenia zgód w ING Banku Śląskim na etapie wnioskowania o Konto, zgody nie przenosiły się do systemu bankowego, lepiej więc dmuchać na zimne.

Wypłata Premii

Premia w postaci zwrotu w wysokości 2% (25 zł miesięcznie) od transakcji bezgotówkowych kartą, będzie naliczana przez okres 12 miesięcy. Żeby otrzymać maksymalny miesięczny zwrot, czyli 25 zł musimy rozliczyć transakcje na kwotę 1250 zł. Zwrot zostanie wykonany na nasze konto do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu rozliczenia transakcji bezgotówkowych.

Z promocji wyłączone są transakcje posiadające następujące kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Konto Optymalne i Maksymalne 

W promocji możemy otworzyć jedno z dwóch Kont: Optymalne lub Maksymalne. Konto Optymalne to rachunek prowadzony bezpłatnie bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Nie zapłacimy także za Kartę debetową do Konta, chyba że będzie to nośnik zbliżeniowy, za który zapłacimy 1 zł. Nie poniesiemy również opłaty za wypłaty środków z Bankomatów  BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce – pozostałe wypłaty z innych bankomatów to każdorazowo 5 zł, a dodatkowo bez prowizji wypłacimy środki za granicą z bankomatów grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance. Przy wypłatach dokonywanych za granicą warto mieć jednak na uwadze, że możemy stracić na przewalutowaniu.

Konto Maksymalne podobnie jak Optymalne prowadzone jest bezpłatnie. Dodatkowo zyskujemy tutaj darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Karta do konta będzie bezpłatna pod warunkiem, że w danym miesiącu kalendarzowym rozliczymy nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł. W przeciwnym wypadku opłata za kartę wyniesie 12 zł. Karta jest bezpłatna dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Taryfa Prowizji i Oplat Rachunkow bankowych BGŻ BNP Paribas

Regulamin promocji Konto Money Back

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)