W grudniu 2016 r. opisywaliśmy Wam (nadal aktualną) promocję „150 PLN za założenie konta i karty kredytowej w BZWBK„, dzisiaj poza możliwością zdobycia 150 PLN Bank dorzuca jeszcze bon sodexo o wartości 50 PLN, dając tym samym możliwość odebrania łącznej premii w wysokości 200 PLN. Promocja „Zimowa oferta Konta Godnego Polecenia” trwa do 28 lutego 2017 r., a korzystać mogą z niej osoby, które wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz osoby, które nie były posiadaczami Konta Osobistego w przeciągu 12 miesięcy od momentu przystąpienia do promocji i dodatkowo podadzą swój numer telefonu komórkowego do  kontaktu w celu realizacji Promocji.

Warunki Promocji

Żeby otrzymać bon sodexo o wartości 50 PLN musimy:

  • do 28 lutego 2017 r. zawrzeć z BZWBK umowę o prowadzenia Konta Godnego Polecenia 
  • wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę w miesiącu następującym po miesiącu złożenia wniosku o konto. (Jeżeli wniosek składamy w styczniu to w lutym musimy wykonać 5 transakcji kartą do Konta). Ważne aby transakcje zostały rozliczone i zaksięgowane na naszym koncie, więc nie zwlekajmy z nimi do końca miesiąca.

Odebranie nagrody

Bon sodexo zostanie przesłany na nasz adres korespondencyjny wskazany we wniosku o założenie Konta najpóźniej do 30 kwietnia 2017 r. W ramach promocji przysługuje nam tylko jeden bon, dlatego warto zwrócić też uwagę na to, że nawet otwierając konto wspólne dostaniemy tylko jedną nagrodę.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN Promocji „Zimowa oferta Konta Godnego Polecenia”

Tabela Opłat i prowizji BZWBK

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)