W dniu wczorajszym, czyli 02 listopada 2016 r. ruszyła kolejna edycja Money Mania 9,  której Partnerem jest Bank Zachodni WBK. Tym razem możemy zyskać 100 PLN premii otwierając Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% w promocji „Konto z kartą procentuje”. Z promocji mogą skorzystać wszyscy Klienci, którzy od 2 listopada 2015 r. nie posiadali w Banku konta osobistego.

Warunki otrzymania premii 100 PLN

Aby skorzystać z promocji i otrzymać premię w wysokości 100 PLN należy:

 • do 30 listopada 2016 r. zarejestrować się na stronie promocji i aktywować konto w linku jaki otrzymamy mailem
 • następnie za pośrednictwem strony organizatora należy złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia wraz z kartą w promocji „Konto z kartą procentuje ” za pośrednictwem linku dostępnego po zalogowaniu na stronie promocji
 • podczas składania wniosku o konto koniecznie musimy zwolnić Bank z tajemnicy bankowej w zakresie zawartej przez nas umowy, aby Organizator mógł wypłacić nam środki z tytułu premii
 • następnie do 31 grudnia 2016 r. musimy zawrzeć z Bankiem umowę o Konto, Umowę Karty i Usług BZWBK24. Zawarcie umowy o Konto następuje albo za pośrednictwem kuriera, albo za pośrednictwem przelewu z konta w innym Banku
 • po otwarciu rachunku od dnia 1 grudnia 2016 roku do dnia 31 stycznia 2017 w miesiącach grudzień 2016 i styczeń 2017 musimy zasilić nasz rachunek kwotą 1000 PLN w każdym ze wspomnianych miesięcy. Weryfikacji podlega data zaksięgowania środków na koncie, więc warto zrobić przelew szybciej a nie na koniec miesiąca.
 • ostatnią rzeczą jaką musimy zrobić, to do dnia 27 lutego 2017 r. na stronie organizatora, czyli Money Mania musimy podać numer założonego przez nas Konta oraz imię i nazwisko.

Po spełnieniu powyższych warunków środki w kwocie 100 PLN zostaną przelane na nasze konto w Banku zachodnim WBK do dnia 10 marca 2017 roku.

OTWÓRZ KONTO GODNE POLECENIA Z PREMIĄ 100 PLN I OPROCENTOWANIEM 4%

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

4% w promocji „Konto z Kartą procentuje”

Po otwarciu konta w akcji Money Mania 9 możemy skorzystać z dodatkowej promocji do samego już konta w Banku Zachodnim WBK „Konto z Kartą procentuje”, która trwa od 2 listopada 2016 r. do 31 grudnia 2017 r. Podwyższone oprocentowanie uzyskają osoby, które posiadają obywatelstwo polskie i stałe miejsce zamieszkania w Polsce oraz  osoby, które na dzień przystąpienia do promocji nie posiadały konta osobistego w Banku od 12 miesięcy.

 • Aby uzyskać podwyższone oprocentowanie w każdym miesiącu objętym promocją musi zostać wykonanych i zaksięgowanych 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Dodatkowo należy pamiętać, aby przy zawieraniu umowy z Bankiem wyrazić zgody na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych oraz wskazać numer telefonu kontaktowego
 • Oprocentowanie 4% dotyczy salda na rachunku od 0,01 PLN do 4000 PLN. Każda nadwyżka powyżej kwoty 4000 PLN nie jest oprocentowana.
 • Oprocentowanie 4% obowiązuje do grudnia 2017 r. W przypadku nie spełnienia warunków w którymkolwiek miesiącu trwania promocji tracimy możliwość uzyskania podwyższonego oprocentowania, nie wyklucza to jednak możliwości ponownego jego podniesienie w kolejnych miesiącach, w których warunki ponownie będziemy spełniać.
 • W promocji można otworzyć tylko jedno konto osobiste.
 • Kapitalizacja odsetek następuje na koniec miesiąca kalendarzowego.

Otwierając Konto Godne Polecenia należy zwrócić uwagę na Tabelę Opłat i Prowizji. Nie zapłacimy za prowadzenie konta oraz za posiadanie i użytkowanie karty VISA Sol pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu. Zapłacimy jednak za wypłatę środków w bankomatach innych niż bankomaty BZWBK, oraz za 6 i każdy kolejny SMS Kod, który jest niezbędny do zlecenia przelewu internetowego.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Akcji Promocyjnej „Money Mania 9”

BZWBK – Regulamin promocji „Konto z kartą procentuje”

BWZBK – Karta Produktu Konto Godne Polecenia

BZWBK – Tabela Opłat i Prowizji

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI MONEY MANIA 9 - 100 PLN PREMII POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI "KONTO Z KARTĄ PROCENTUJE" POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)