Ruszyła kolejna świetna promocja, w której zrobisz za darmo zakupy w Biedronce do kwoty 100 zł, a dodatkowo możesz otrzymać maksymalnie do 650 zł zwrotu za płatności kartą debetową w przeciągu 5 miesięcy. Wszystko to za sprawą promocji, która obecnie trwa w mBanku i jej recenzję możesz przeczytać na naszym blogu. mBank postanowił połączyć siły z Agorą i dodatkowo dorzuca voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Biedronce.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji możesz skorzystać, jeżeli od dnia 01.01.2016 r. nie byłeś posiadaczem, ani współposiadaczem Konta osobistego i/lub Konta oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić od dnia 10.10.2017 r. do dnia 12.11.2017 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać voucher?

  • do dnia 12.11.2017 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając dane osobowe oraz zaznacz pierwszy checkbox informujący o akceptacji regulaminu i wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez organizatora (Agora S.A.)
  • zaraz po rejestracji przejdź na stronę mBanku poprzez kliknięcie w przycisk „Przejdź do strony Banku” i złóż wniosek o eKonto standard wraz z Kartą debetową. We wniosku o konto wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w celu przekazania informacji do organizatora o spełnieniu warunków promocji (checkbox powinien być zaznaczony automatycznie)
  • maksymalnie do końca miesiąca, następującego po miesiącu podpisania umowy o Konto wykonaj 5 transakcji na dowolną kwotę. Mogą być to płatności Kartą, przelewy na konto do banku zewnętrznego lub płatności internetowe.

To na co należy zwrócić uwagę, to że rejestracja na stronie promocji i złożenie wniosku o Konto wraz z kartą debetową powinno odbyć się w tym samym czasie. Co prawda na stronie promocji, zaraz po rejestracji pojawia się poniższy komunikat:

mbank komunikat

Ale Regulamin promocji mówi wprost, że rejestracja i złożenie wniosku powinno odbyć się podczas jednej sesji. Lepiej więc nie ryzykować i założyć Konto zaraz po rejestracji. To na co należy zwrócić szczególną uwagę, to że warunki promocji z voucherem i warunki promocji ze zwrotem do 650 zł za zakupy są nieco inne. Wykonanie powyższych czynności daje Ci gwarancję odebrania vouchera o wartości 100 zł do Biedronki. Jeżeli chcesz dodatkowo otrzymywać zwroty za zakupy, to należy pamiętać jeszcze o tych czynnościach:

  • jednorazowo zasil swój rachunek kwotą minimum 1000 zł. Przelew nie może pochodzić z Twojego innego Konta w mBanku, więc najlepiej wykonać go z banku zewnętrznego,
  • w miesiącu kalendarzowym, który jest objęty promocją, rozlicz transakcje bezgotówkowe kartą lub blikiem na łączną kwotę minimum 250 zł. Transakcje nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je wykonujesz. Jeżeli więc transakcję wykonałeś 31.07.2017 r. to nie może ona zostać anulowana do dnia 15.08.2017 r.,
  • co najmniej raz w miesiącu kalendarzowym, który jest objęty promocją zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Bank zwraca wartość 4% wykonanych transakcji kartą debetową przez okres 5 miesięcy, maksymalnie po 130 zł miesięcznie, co łącznie daje 650 zł zwrotu. Ważne jest, aby logowanie do bankowości elektronicznej oraz rozliczanie transakcji blikiem lub kartą miało miejsce w każdym z 5 miesięcy, za które Bank premię wypłaca. Szczegóły tej promocji znajdziesz na naszym blogu w recenzji Do 650 zł zwrotu za zakupy z eKontem Standard.

Odebranie vouchera

O spełnieniu warunków promocji zostaniesz poinformowany mailowo do dnia 31.01.2018 r. Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach biedronka otrzymasz również do dnia 31.01.2018 r., jednak nie na adres email, na swoje konto na stronie promocji, które założysz podczas rejestracji. Voucher możesz wykorzystać do dnia 31.12.2018 r. Żeby go zrealizować, należy poinformować o chęci jego użycia kasjera przed dokonaniem płatności za zakupy. Voucher nie musi być wykorzystany jednorazowo, możesz za jego pomocą zrobić zakupy kilka razy.

ZGARNIJ ZWROT ZA ZAKUPY I ODBIERZ VOUCHER 100 ZŁ DO BIEDRONKI

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje eKonto Standard?

eKonto standard jest rachunkiem prowadzonym bezpłatnie bez spełniania dodatkowych warunków. Z uwagi na warunki promocyjne oferty nie zapłacimy także za kartę. Nieco inaczej wygląda sytuacja z eKontem Plus, ponieważ jego prowadzenie może nas kosztować 5 zł miesięcznie, chyba, że będziemy zasilać go kwotą 1000 zł miesięcznie. Bezpłatnie możemy również pobierać środki z bankomatów mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A.  na terenie Polski pod warunkiem, że minimalna wypłata wynosi 100 zł (poniżej tej kwoty za wypłatę Bank pobiera prowizję 1,30 zł). Pozostałe wypłaty z bankomatów w kraju kosztować nas będą 7 zł z eKontem Standard, a w przypadku eKonta Plus środki pobierzemy bezpłatnie.

Na koniec dodam, że w dniu dzisiejszym na blogu zamieściłam jeszcze jedną recenzję, w której możesz otrzymać voucher do Biedronki o wartości 400 zł. Wystarczy wyrobić darmową kartę kredytową Simplicity w Citi Banku i przez dwa miesiące wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin akcji „Same korzyści na Bank– edycja 2”

Regulamin promocji „Lepiej z eKontem – II edycja”

Tabela opłat i prowizji mBank

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)