Jedna promocja na bilety do kina ledwo się skończy, a rozpoczyna się kolejna. Warunki są Wam już pewnie bardzo dobrze znane, ponieważ podobne akcje odbywały się w Multikinie, ale przybliżymy je raz jeszcze szczególnie tym z Was, którzy nie załapali się na poprzednie zniżki. Promocja „Otrzymaj bilet do Cinema City płacąc MasterPass” trwa od dnia 09 stycznia 2017 r. do dnia 28 lutego 2017 r. i dotyczy Kart MasterCard i Maestro. Zasady są bardzo proste.

Warunki promocji

Kupując online jeden bilet do kina CinemaCity i wykorzystując do płatności portfel MasterPass drugi bilet otrzymamy gratis. Kod na drugi bilet promocyjny otrzymamy mailem w terminie do 7 dni od momentu dokonania transakcji. Kod promocyjny na darmowy bilet jest ważny do dnia 31 marca 2017 r.

Ważne jest to, że z promocji możemy skorzystać wiele razy do momentu wyczerpania puli kuponów promocyjnych, które wynoszą 10 000, ale pamiętajmy, że jednorazowa transakcja upoważnia nas do odebrania tylko jednego biletu. Jeżeli za jednym razem kupimy 5 biletów i tak dostaniemy tylko jeden bilet rabatowy. Więc żeby otrzymać więcej biletów promocyjnych musimy kupić więcej niż jeden bilet, ale za każdym razem inicjować zakup od nowa. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie Promocji.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)