Przed chwilą na blogu pojawiła się promocja z Voucherem do Allegro, przyszła więc pora na następną promocję Citi Banku, tym razem z voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania na frisco.pl. To dopiero pierwsza edycja promocji z tym supermarketem i już ciekawi mnie czy będą kolejne edycje, ale póki co sprawdźmy co przynoszą nam zapisy regulaminu obecnie trwającej oferty. Nadmienię już na początku, że warunki są naprawdę proste 🙂

Kto może przystąpić do promocji?

Z oferty skorzystasz jeżeli od dnia 01.01.2015 r. nie posiadałeś głównej Karty Kredytowej w Citi Banku.

Dodatkowo o Kartę Kredytową w Citi Banku mogą ubiegać się osoby od 21 roku życia, których dochód netto wynosi minimum 1200 zł i są to osoby zatrudnione u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 25 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 03.08.2017 r. do 30.11.2017 r. Wniosek o kartę należy złożyć do dnia 30.11.2017 r., umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby odebrać voucher?

Od zdobycia vouchera do Frisco.pl o wartości 400 zł dzieli Cię kilka prostych kroków. Jeżeli wykonasz czynności opisane poniżej, możesz być pewny, że voucher będzie Twój:

  • do dnia 30.11.2017 r. złóż wniosek o kartę kredytową za pośrednictwem dedykowanego formularza promocji. W formularzu uzupełnij wymagane pola oraz wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na przekazanie informacji o statusie Twojego wniosku drogą elektroniczną. Kilka dni po uzupełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą Pracownik Banku, w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania wniosku o Kartę,
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku (jeżeli umowę podpiszesz w sierpniu, warunek spełnij do końca października)
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, rozlicz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 zł. Transakcje nie mogą zostać anulowane. (i tutaj znowu (jeżeli umowę podpiszesz w sierpniu, warunek spełnij w do końca października, itd.)

Odebranie vouchera

Nagrodą w promocji są dwa vouchery do Frisco.pl, każdy o wartości 200 zł. O spełnieniu warunków promocji zostaniesz poinformowany przez Bank poprzez bankowość elektroniczną, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. W tej samej wiadomości otrzymasz od banku voucher do Allegro o wartości 400 zł. Jeżeli warunki spełnisz we wrześniu, to do końca października otrzymasz nagrodę. Voucher jest ważny do 31.06.2018 r. i co ważne, jest on jednokrotnego użytku i nie dotyczy kategorii alkohol. Jednorazowo należy więc wykorzystać voucher o wartości 200 zł.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Citi Banku?

Najchętniej wybieranym przez Was produktem jest Karta Kredytowa Simplicity. Jej głównym atutem jest brak opłaty rocznej, przez co można spokojnie powiedzieć, że Karta jest darmowa. Oczywiście należy mieć świadomość, że nieterminowe regulowanie wykorzystanego limitu karty, bądź dokonywanie z jej rachunku przelewów, wypłat czy innych transakcji gotówkowych wiąże się z dodatkową prowizją i odsetkami. Dlatego pamiętaj aby kartę wykorzystywać do transakcji bezgotówkowych i wpłacać wykorzystane środki zgodnie z terminem wskazanym na wyciągu.

Podczas kontaktu z Konsultantem Citi Banku pamiętaj także aby poprosić o wyłączenie ewentualnych płatnych usług, które mogą być włączane z automatu. To da Ci pewność, że korzystając odpowiedzialnie z karty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank zdobądź vouchery do Frisco

Tabela Opłat i prowizji Citi Bank_01_08_2017

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)