Ruszyła świetna promocja w Nest Banku. Za otwarcie darmowego konta osobistego i walutowego mamy możliwość otrzymania vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Decathlon. Promocja trwa od 24.05.2017 r. do 19.06.2017 r. z zastrzeżeniem, że pula voucherów została ograniczona do 1000 sztuk. Dodatkowo nie chodzi tu o osoby, które jako pierwsze konto w promocji założą, tylko jako pierwsze spełnią warunki opisane poniżej. Z promocji skorzystają nowi Klienci, czyli tacy, którzy nie posiadali i nie współposiadali Konta w Nest Banku (także pod innymi nazwami handlowymi, np Smart Bank).

Warunki promocji

Jak zawsze warunki promocji w Nest Banku są naprawdę dziecinnie proste. Nie wymagają od nas większego wysiłku i nie musimy wydawać przy nich dużych kwot pieniędzy aby nagrodę otrzymać. Co więc musimy zrobić aby zgarnąć voucher?

  • składasz wniosek o darmowe Nest Konto osobiste i Nest Konto Walutowe. Do jednego z ww Kont należy od razu w formularzu wybrać Kartę do Konta. Proponuję wybrać Kartę tylko do jednego Konta, z uwagi na to, że wyrobienie drugiej Karty jest już płatne. Za jedną Kartę nie płacimy nic.
  • podczas składania wniosku wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, a także na otrzymywanie informacji handlowych (umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym z innego banku)
  • w okresie 60 dni od momentu zawarcia umowy logujesz się do bankowości elektronicznej banku (proponuję zrobić to zaraz po podpisaniu umowy aby po pierwsze nie zapomnieć, a po drugie upewnić się, że na pewno wszystkie niezbędne zgody, które wyraziliśmy na etapie wnioskowania o Konto zostały w Nest Banku poprawnie odnotowane)
  • w okresie 60 dni od momentu zawarcia umowy wykonujesz jedną transakcję płatniczą kartą na kwotę 150 zł. (150 zł musimy wydać jednorazowo, przy tej jednej konkretnej transakcji)

Przyznanie nagrody 

Voucher zostanie nam wysłany na adres mailowy podany podczas zakładania umowy w terminie 21 dni roboczych od momentu spełnienia wszystkich warunków. Voucher możemy wykorzystać do 31.05.2019 r.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ DARMOWE NEST KONTO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Ile kosztują Konta w Nest Banku 

Konto Walutowe i Konto Osobiste w Nest Banku prowadzone są bezpłatnie. O Nest Koncie już kiedyś Wam pisaliśmy i od tej pory nadal nic się nie zmieniło. Nadal większość czynności wykonywana jest bezpłatnie, więc możecie być spokojni o swoje finanse. Z Kontem walutowym jest podobnie.

To na co należy zwrócić uwagę to opłata za kartę. Zgodnie z Tabelą Opłat i prowizji wydanie i użytkowanie pierwszej karty w ramach jednej umowy ramowej wynosi 0 zł, ale druga karta już jest płatna (w przypadku Nest Konta wydanie drugiej Karty kosztuje 25 zł, a w przypadku Karty do Konta walutowego 6 USD/5 EUR lub 4 GBP w zależności od waluty). Dlatego też opisując warunki zaznaczyłam, abyście zdecydowali się wyłącznie na jedną kartę, aby nie ponosić opłaty za drugą. Szczegóły dotyczące opłat za ewentualne przelewy z Konta walutowego znajdziecie w Tabeli opłat, którą zamieszczam w przydatnych dokumentach poniżej.

Warto też wspomnieć, że otwierając w Nest Banku Konto możemy też ulokować nasze oszczędności na całkiem wysoki procent. Zachęcam Was do zapoznania się z recenzją lokaty na 4%, na 3% dla środków do 10 000 zł oraz programu oszczędnościowego, na którym nasze środki zarabiają od 2% do 30% w zależności od okresu na jaki zdecydujemy się odkładać środki oraz liczby dzieci.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Nest Konto Waluta – WAKACYJNY WYJAZD

Tabela Opłat i Prowizji Nest Bank

Tabela Oprocentowania Nest Bank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)