Mam dziś dla Ciebie kilka całkiem fajnych promocyjnych smaczków, dzięki którym za spełnienie prostych i niezbyt angażujących warunków otrzymasz korzystne premie i nagrody. Na początek rozprawimy się z promocją w Inteligo, ponieważ idzie lato, wszyscy stają się bardziej aktywni, a w tej ofercie mamy do otrzymania voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie Intersport.

Zacznę od tego, że tę promocję możesz już kojarzyć, ponieważ jakiś czas temu była organizowana w PKO BP. W obecnej edycji Bank postawił jednak na internetowe Konto Inteligo, z którego z resztą sama korzystam i mogę je spokojnie polecić. Promocja trwa od 25 maja 2017 r. do 14 lipca 2017 r., ale pula voucherów została ograniczona do ilości 2900 sztuk. Jeżeli więc jesteś zainteresowany to warto się pospieszyć.

Do promocji możesz przystąpić jeżeli w okresie od 1 grudnia 2016 r. do 24 maja 2017 r. nie posiadałeś Konta Inteligo lub innego Konta Osobistego w Banku PKO BP.

Warunki promocji

Warunki promocji są proste i nie powinny sprawiać żadnych trudności, trzeba tylko pilnować terminów. Poniżej przedstawiam w kilku prostych krokach, jakie warunki powinieneś spełnić, abyś mógł odebrać voucher do Intersportu.

Przede wszystkim składasz wniosek o Konto Inteligo za pośrednictwem dedykowanej strony promocji w okresie  od 25 maja 2017 r. do 30 czerwca 2017 r., dodatkowo wnioskujesz o Kartę do Konta MasterCard. Wniosek o konto możesz też złożyć za pośrednictwem Infolinii. Pamiętaj, że Inteligo nie posiada Oddziałów – to Bank internetowy. Następnie w terminie od 25 maja 2017 r. do 14 lipca 2017 r. wykonujesz 3 proste czynności:

  • wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (taką zgodę możesz też złożyć na etapie składania wniosku o Konto, upewnij się jednak w Banku, po podpisaniu umowy, że zgody na pewno są zaznaczone)
  • wykonaj jedną transakcje bezgotówkową Kartą do Konta (Nie ma tutaj żadnego ograniczenia co do kwoty. Wystarczy, że kupisz gumę Turbo za 0,30 gr. Ważne aby transakcja nie została anulowana ani zwrócona.)
  • zarejestruj swój udział w promocji korzystając z dedykowanego formularza

I to właściwie wszystko co musisz zrobić. Zakładasz konto, rejestrujesz się w promocji, wykonujesz jedną transakcję kartą na dowolną kwotę i gotowe. Prawda, że proste? 🙂 Ciekawostką tej promocji jest też fakt, że jeżeli otwierasz konto wspólne to zarówno Ty jak i współposiadacz konta możecie otrzymać nagrody. Zgodnie z Regulaminem „W przypadku, gdy Uczestnikami Promocji są posiadacze Konta wspólnego, każdy z nich może otrzymać Nagrodę po spełnieniu warunków określonych w rozdziale„. Jeżeli więc otworzysz konto z żoną, mężem, siostrą, bratem itp. to razem otrzymacie vouchery o wartości 300 zł. Pamiętaj tylko, że w przypadku Konta wspólnego, każdy z Was musi spełnić warunki oddzielnie.

Wypłata premii

Vouchery o wartości 150 zł zostaną przyznane w postaci 3 bonów elektronicznych, każdy po 50 zł, a wykorzystać możesz je zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym. Co istotne, podczas jednego zakupu możesz wykorzystać wszystkie bony, a nie tylko jeden. To duży plus tej promocji. Vouchery są ważne do 31 grudnia 2017 r. i zostaną przekazane przez Bank w bankowości elektronicznej Inteligo, więc proponuję ją aktywować już po podpisaniu umowy.

Należy też pamiętać, że w przypadku kiedy będziemy realizować voucher przez Internet, to nie pokrywa on kosztów dostawy, a minimalna wartość zakupów jaka musi znaleźć się w koszyku musi być większa niż 50 zł.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO W INTELIGO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Koszt prowadzenia Konta Inteligo

Rachunek Inteligo otwierasz i prowadzisz bezpłatnie. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych warunków do spełnienia. Jeżeli w danym miesiącu rozliczysz transakcje bezgotówkowe na kwotę 100 zł nie zapłacisz za jej użytkowanie, w przeciwnym wypadku Karta będzie Cię kosztować 4 zł. Bezpłatne są również wypłaty środków z Bankomatów PKO BP oraz BZ WBK, wypłaty w innych bankomatach kosztują 5 zł. Większość czynności zlecana za pośrednictwem bankowości elektronicznej jest bezpłatna. Więcej o rachunku Inteligo dowiesz się z wpisu na naszym blogu: Bezpłatne i w pełni mobilne Konto Inteligo.

Dodatkowo warto też wiedzieć, że w Inteligo trwa jeszcze jedna promocja dotycząca poleceń, gdzie za każde polecenie osoba polecająca może otrzymać 50 zł, a polecona 100 zł premii. Po więcej szczegółów zapraszam Was do wpisu 100 PLN za założenie i 50 PLN za polecenie Konta w Inteligo to promocja, na której skorzystają nowi i obecni Klienci.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Intersport za 0”

Tabela opłat i prowizji inteligo

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)