Jakiś czas temu pisałam recenzję na temat Karty Kredytowej Simplicity dostępnej w Citi Banku i dodatkowych korzyściach wynikających z jej posiadania. Dzisiaj po raz kolejny wracamy do Citi Banku, który wraz z serwisem Mall.pl przygotował ofertę specjalną, w której istnieje możliwość otrzymania vouchera do sklepu internetowego o wartości 400 PLN.

Dla kogo promocja?

Voucher do serwisu mall.pl mogą otrzymać osoby, które od 2014r. nie posiadały Karty Kredytowej w Citi Banku i dodatkowo nie są obywatelami lub rezydentami podatkowymi Stanów Zjednoczonych Ameryki. O kartę Simplicity mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 25 lat, ich dochód netto wynosi minimum 1200 PLN i są zatrudnieni w obecnej firmie minimum 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 25 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Warunki promocji

Żeby otrzymać Voucher na 400 PLN należy:

  1. Wypełnić formularz za pośrednictwem strony Citi Bank.
    Po wypełnieniu formularza Bank kontaktuje się z nami w celu zbadania zdolności kredytowej, informuje na jaką kwotę może zostać przyznana karta i przygotowuje umowę do podpisania, którą następnie przesyła kurierem.
  2. W dniu otrzymania umowy, należy przekazać kurierowi wymagane dokumenty potwierdzające nasze dochody oraz skan dowodu osobistego (Jeżeli otrzymujecie wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę wystarczy dostarczyć do Banku wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące, zaświadczenie o zatrudnieniu albo PIT).
  3. Następnie należy aktywować kartę.
  4. W miesiącu następującym po miesiącu w którym zawarto umowę należy zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub przez  aplikacę mobilną Citi Mobile. (Jeżeli umowa została zawarta w październiku to logowanie do bankowości musi nastąpić w listopadzie)
  5. Musimy również zobowiązać się wykonywania minimum jednej transakcji kartą w miesiącu przez następnych 12 miesięcy. Oznacza to, że z karty nie możemy zrezygnować przed upływem rok
  6. Należy również pamiętać o wyrażeniu zgody na na otrzymywanie informacji marketingowych, podczas wypełniania wniosku. Jest to warunek konieczny do spełnienia warunków.

Uwaga! Jeżeli przez 12 kolejnych miesięcy nie wykonamy posiadaną kartą transakcji, Bank naliczy karę w wysokości 200 PLN. Jeżeli więc decydujemy się na kartę tylko z uwagi na otrzymanie vouchera warto pamiętać o comiesięcznym dokonywaniu chociaż jeden transakcji, aby uniknąć kary  i o regularnym jej spłacaniu aby uniknąć odsetek.

Otrzymanie i realizacja vouchera

Voucher zostanie nam przekazany przez bankowość internetową Citi Banku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki oferty. Jeżeli warunki spełnimy w październiku, to do końca listopada powinniśmy otrzymać voucher. Voucher możemy wykorzystać maksymalnie do 31.03.2017r.

Minimalna wartość na jaką musimy dokonać zakupów w serwisie mall.pl to 401,00 PLN brutto. Oznacza to, że bon musi być wykorzystany jednorazowo i w innym wypadku nie zostanie zrealizowany. Kwota 401 PLN jest wymagana do aktywacji kuponu i nie uwzględnia opłaty za wysyłkę towaru. Żeby skorzystać z vouchera już podczas dokonywania zakupów należy podać jego kod w sklepie Mall w polu „Bon podarunkowy, kupon rabatowy, kupon promocyjny”.

Jaką kartę wybrać?

W ofercie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl” biorą udział dwie karty: Karta Kredytowa World MasterCard oraz Simplicity. Karty różnią się ofertami promocyjnymi. O karcie Simplicity, możecie przeczytać w artykule Karta Kredytowa Citi Simplicity, jej główną zaletą jest brak opłat, w tym opłaty rocznej, brak opłaty za wydanie i posiadanie karty głównej i karty dodatkowej. Karta World MasterCard jest droższa, co możecie zobaczyć w porównaniu poniżej, ale ma więcej programów punktowych, które możemy wymienić na nagrody, rabaty i inne vouchery.

*Pozostałe opłaty dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na stronie Citi Banku.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)