Jeżeli jesteście posiadaczami Kart Visa, niezależnie od Banku, w którym otworzyliście konto to możecie skorzystać ze specjalnego programu organizacji płatniczej VISA pod nazwą Visa Oferty.  Program trwa już długo bo od końcówki 2015 roku conajmniej i cieszy się ogromną popularnością, ale nie wszyscy jeszcze o nim słyszeli. Program Visa Oferty jest dostępny online lub przez aplikację mobilną Banku, którą możemy pobrać poprzez Apple Store, Google Play i Windows Marketplace.  W promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która posiada kartę płatniczą VISA debetową bądź kredytową z wykluczeniem kart Visa Business oraz przedpłaconych katy Visa.

Na czym polega program Visa Oferty?

Program Visa oferty polega na uznaniu naszego rachunku, do którego wydano kartę Visa częściowym zwrotem środków za zakupy dokonane u Partenrów promocji. Po zarejestrowaniu się w programie, na adres mailowy podany podczas rejestracji Visa zobowiązuje się raz w tygodniu do przesyłania ofert z wybranych sklepów objetych programem, w których możemy dokonać zakupów, za które otrzymamy procentowy zwrot środków. Maksymalna kwota jednorazowego zwrotu jaką możemy otrzymać to 760 PLN, jednak warto pamiętać iż warunki zwrotu określa regulamin partnera programu. Oferty jakie otrzymamy – poza tymi powitalnymi, powinny być dopasowane do naszych potrzeb na podstawie poprzednich transakcji jakich dokonaliśmy kartą Visa zarejestrowaną w programie.

Co zrobić aby otrzymać zwrot środków

W programie może wziąć udział jedna ze wszystkich posiadanych przez nas kart Visa. Najlepiej zatem wybrać tę kartę, z której najczęściej korzystamy. Oferty jakie otrzymamy na podany adres email mogą dotyczyć sieci stacjonarnych, oraz sklepów online, a żeby otrzymać zwrot gotówki należy po prostu zapłacić kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty. Środki powinny zostać zwrócone na nasz rachunek do pięciu dni roboczych od daty dokonania płatności za dany produkt czy usługę. Szczegóły zwrotów oraz bieżące, dostępne oferty możemy również monitorować na bieżąco po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej lub online poprzez stronę Visa.

Partnerzy promocji

Udział w programie Visa daje nam dostęp do różnorodnych ofert z wielu branży i wielu firm. Do najbardziej popularnych należą między innymi: Carrefour, Market, stacja benzynowa BP, Multikino, Piza Portal, W. Kruk, Valentini, Hilton, City Fit, Deichmann, Telepizza, Open Card, Reebok, Adida, Włóczanka, Douglas, Black Red White, LOT, Wittchen i wiele innych. Dostęp do pełnej listy Partnerów dostępny jest po rejestracji, a w przypadku dodatkowych pytań i informacji możecie skorzystać ze strony domowej Visa bądź formularza kontaktowego dostępnego właśnie na stronie tej organizacji płatniczej.

Oferta nie ma ograniczenia czasowego.