Konto oszczędnościowe „Na dobry początek” w Getin Noble Bank to konto dedykowane głównie nowym Klientom, którzy nie posiadali wcześniej żadnych produktów w Banku. Oprocentowanie konta uzależnione jest od tego czy konto na dobry początek będziemy prowadzili samodzielnie czy w pakiecie z kontem osobistym.

2,80%

dla konta oszczędnościowego „Na dobry początek” w pakiecie z Kontem Osobistym

2,50%

dla samodzielnego konta oszczędnościowego „Na dobry początek”

Konto osobiste „Na dobry początek” jest prowadzone jako rachunek indywidualny, co oznacza, że nie możemy prowadzić go wspólnie z inną bliską nam osobą. Dodatkowo wskazanym powyżej oprocentowaniem objęte zostaje tylko jedno konto oszczędnościowe. Warto również pamiętać, że promocyjne oprocentowanie 2,8% lub 2,5% obowiązuje jedynie przez 4 miesiące i dotyczy tylko środków zgromadzonych na naszym rachunku wyłącznie do kwoty 100 000 PLN. Nadmiar gotówki powyżej 100 000 PLN oraz oprocentowanie po 4 miesiącach oferty zostanie obniżone do standardowego, co określa dokładnie Tabela Opłat i prowizji dostępna na stronie Banku. Na dzień 29.08.2016r. oprocentowanie standardowe kształtuje się następująco:

standardowe oprocentowanie kont gnb

Najeży jeszcze pamiętać, że w przypadku wypowiedzenia którejkolwiek z umów, czy to umowy o konto osobiste, czy umowy o konto oszczędnościowe, oprocentowanie Konta oszczędnościowego „Na dobry początek” również zostanie obniżone zgodnie z zasadami wskazanymi w powyższej Tabeli Opłat.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)