Kolejna edycja, kolejnej świetnej promocji powraca w Citi Banku. Za wyrobienie karty kredytowej, w tym darmowej Simplicity, możesz otrzymać telefon LG K4 dual sim. Warunki proste, jak we wszystkich obecnie trwających promocjach w Citi Banku. Jeżeli śledzisz na bieżąco nasz blog, albo obserwujesz nas na facebooku, to wiesz, że do wyboru masz jeszcze inne, bardzo ciekawe opcje:

Możesz też otworzyć kartę kredytową z polecenia i otrzymać Tablet Lenovo TAB 4 7 Essential, a osoba, która Ciebie zarekomenduje 150 zł, pod warunkiem, że oboje spełnicie warunki promocji.

Kto może przystąpić do promocji?

Standardowo, jak to w Citi, do promocji przystąpisz, jeżeli od dnia 01.01.2015 r. nie posiadałeś głównej karty kredytowej w Banku.

Ogólne warunki ubiegania się o kartę kredytową w Citi Banku są następujące: jeżeli jesteś osobą fizyczną: masz 21 lat, Twój dochód netto to minimum 1200 zł i jesteś zatrudniony u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Jeżeli masz firmę: próg wiekowy wynosi 25 lat, a działalność gospodarczą powinieneś posiadać od co najmniej 2 lat.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji przystąpisz w okresie od 01.09.2017 r. do 30.09.2017 r. Wniosek o kartę musi zostać złożony do dnia 30.09.2017 r., umowa może zostać podpisana w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać telefon?

Jeżeli spełniasz warunki opisane powyżej, możesz wykonać następny krok, jakim jest zawnioskowanie o kartę kredytową. Później jest już z górki. Zobacz:

  • składasz wniosek o dowolną kartę kredytową, jednak rekomendujemy darmową Simplicity, za pośrednictwem dedykowanego formularza promocji. Uzupełnij swoje dane i wyraź dwie zgody poniżej. Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą Pracownik Banku, w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania wniosku o Kartę. Podczas rozmowy z konsultantem poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowych usług, które mogą być płatne.zgody citi bank
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej Banku
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy rozlicz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 3000 zł. Transakcje nie mogą być przelewami z karty, nie mogą być zwrócone i muszą być zaksięgowane na rachunku karty.

Co oznacza dla Ciebie czas wskazany w regulaminie trzy miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę? Jeżeli umowę podpisujesz we wrześniu, to czas na spełnienie warunków (dokonanie transakcji i logowanie) masz do końca grudnia 2017 r. W praktyce oznacza to, że masz 4 miesiące na wykonanie transakcji na kwotę 3000 zł, co przekłada się na wydatki rzędu 750 zł miesięcznie licząc od września 2017 r. do grudnia 2017 r. Jest to kwota jaką większość z nas wydaje w miesiącu. Jeżeli wolisz wydać kwotę 3000 zł jednorazowo, możesz to zrobić bez żadnych przeszkód. Po prostu szybciej otrzymasz swoją nagrodę.

Jak ja to robię? Jeżeli korzystam z karty kredytowej, ponieważ walczę o jakąś nagrodę, premię, czy po prostu muszę zapłacić kartą kredytową z jakiegokolwiek powodu, to zaraz po wydaniu środków z karty, uzupełniam jej wykorzystany limit przelewem z konta osobistego. Nie czekam na wyciąg. Nie chce go przeoczyć, albo dokonać płatności po terminie wskazanym na wyciągu, a później płacić dodatkowych odsetek. Poza tym dzięki temu, że od razu przelewam z konta środki na poczet zadłużenia na karcie kredytowej, wiem, ile faktycznie środków do dyspozycji w danym miesiącu mam.

Wydanie i odebranie nagród

Do końca miesiące następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki Bank wyśle Ci wiadomość w bankowości elektronicznej. Nagroda, czyli telefon LG K4 dual sim o wartości 499 zł brutto, zostanie wysłana na Twój adres korespondencyjny w terminie 30 dni od momentu otrzymania wiadomości w serwisie bankowości elektronicznej. Przesyłkę dostarczy Ci kurier.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Jaką kartę kredytową wybrać?

Jeżeli decydujesz się na posiadanie Karty Kredytowej z uwagi na promocję, a zaraz po otrzymaniu nagrody planujesz z niej zrezygnować (możesz to zrobić bez ponoszenia konsekwencji z zachowaniem 30-to dniowego okresu wypowiedzenia), to proponuję Simplicity. Simplicity jest kartą darmową, ponieważ Bank nie nalicza w jej przypadku opłaty rocznej. Jeżeli wyłączysz wszelkie dodatkowo płatne usługi zaraz przy rozmowie z konsultantem podczas badania zdolności kredytowej i procesowania wniosku o kartę, to masz gwarancję, że karta będzie całkowicie bezpłatna i nie zapłacisz za nią ani grosza. Oczywiście pamiętaj również, aby terminowo regulować zadłużenie na karcie. Jeżeli interesują Cię inne karty w Citi Banku, to również możesz z nich skorzystać, jednak warto wtedy rozważyć wszystkie usługi dodatkowe (czy są Ci potrzebne i czy będziesz z nich korzystać) oraz opłaty, jakie mogą pojawić się w przypadku pozostałych Kart Kredytowych.

 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 – edycja III”

Tabela Opłat i prowizji Citi Bank_01_08_2017

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)