Od 01.06.2017 r. w Citibanku trwa nowa promocja „Przesiądź się na rower wraz z Kartą Kredytową Citibank”. Za spełnienie bardzo prostych warunków masz możliwość zdobycia 400 zł premii. W porównaniu do innych promocji Citi, które nadal trwają i możesz również z nich skorzystać, gotówkę dostaniesz jako wpływ środków na kartę kredytową, a nie w formie vouchera, więc możesz te środki wykorzystać na co tyko chcesz, a nie w narzuconym przez Bank sklepie.

Do promocji możesz przystąpić do dnia 30.11.2017 r. Promocja dedykowana jest nowym Klientom, których Bank definiuje jako osoby, nie posiadające od 01.01.2015 r. Karty Kredytowej.

Warunki promocji

  • Maksymalnie do dnia 30.11.2017 r. wypełniasz formularz na dedykowanej stronie promocji. Konieczne jest zaznaczenie zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
  • Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy logujesz się co najmniej raz do bankowości internetowej i wykonujesz transakcje bezgotówkowe Kartą na kwotę 1000 zł.

Po uzupełnieniu formularza Bank skontaktuje się z Tobą, aby zbadać zdolność kredytową, a po pozytywnej weryfikacji otrzymasz do podpisania umowę i zapewne zostaniesz poproszony o dostarczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody – to standardowa procedura kredytowa. Otrzymując dochód z tytułu umowy o pracę wystarczy np. wyciąg z Konta za ostatnie trzy miesiące, ale o dokładnym dokumencie jaki będziesz zobligowany dostarczyć poinformuje Cię Pracownik Banku. Pełna lista dokumentów, które są akceptowane przez Bank znajduje się w Regulaminie. Pamiętaj również, że Umowa o Kartę może zostać podpisana po dniu 30.11.2017 r., najważniejsze aby w tym terminie zarejestrować się na stronie promocji – link powyżej.

400 zł premii

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji, Bank poinformuje Cię o otrzymaniu premii poprzez system bankowości elektronicznej. Kwota 400 zł wpłynie na Konto Karty Kredytowej, będziesz więc mógł ją wydać na dowolne zakupy.

Najważniejsze aby nie dokonywać kartą przelewów, ani nie wypłacać środków z Bankomatu. Oczywiście możesz to zrobić, ale w takiej sytuacji musisz też liczyć się z prowizjami za transakcje gotówkowe. Pamiętasz – już kiedyś o tym pisałam. Najbezpieczniej jest zrobić zakupy i zapłacić za nie kartą w sklepie lub w Internecie bezgotówkowo.

Którą Kartę Kredytową wybrać?

Regulamin promocji nie narzuca na Ciebie konkretnej karty, którą powinieneś wyrobić, masz więc tutaj dowolność. Ja rekomenduję darmową Simplicity z uwagi na to, iż nie ma ona opłaty rocznej. Prawidłowe jej użytkowanie da Ci gwarancję braku opłat i za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Terminowe spłaty zadłużenia, wykonywanie wyłącznie transakcji bezgotówkowych nie obciążą Cię również dodatkowymi odsetkami. Dla porównania poniżej zestawienie Karty Simplicity z MasterCard World, która jest już dość droższą alternatywą, ale ma za to bardziej rozbudowane programy rabatowe.

 

[table id=9 /]

 

Inne promocje Citibanku, których recenzje znajdziesz na naszym blogu to: voucher o wartości 300 zł do sklepu Answear, voucher o wartości 300 zł lub 500 zł do wykorzystania na Allegro, voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w Restauracji Sphinx, voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie H&M, voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie morele.net, voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Przesiądź się na rower wraz z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela Opłat i prowizji Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)