Od 01.06.2017 r. w Citibanku trwa nowa promocja „Przesiądź się na rower wraz z Kartą Kredytową Citibank”. Za spełnienie bardzo prostych warunków masz możliwość zdobycia 400 zł premii. W porównaniu do innych promocji Citi, które nadal trwają i możesz również z nich skorzystać, gotówkę dostaniesz jako wpływ środków na kartę kredytową, a nie w formie vouchera, więc możesz te środki wykorzystać na co tyko chcesz, a nie w narzuconym przez Bank sklepie.

Do promocji możesz przystąpić do dnia 30.11.2017 r. Promocja dedykowana jest nowym Klientom, których Bank definiuje jako osoby, nie posiadające od 01.01.2015 r. Karty Kredytowej.

Warunki promocji

  • Maksymalnie do dnia 30.11.2017 r. wypełniasz formularz na dedykowanej stronie promocji. Konieczne jest zaznaczenie zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
  • Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy logujesz się co najmniej raz do bankowości internetowej i wykonujesz transakcje bezgotówkowe Kartą na kwotę 1000 zł.

Po uzupełnieniu formularza Bank skontaktuje się z Tobą, aby zbadać zdolność kredytową, a po pozytywnej weryfikacji otrzymasz do podpisania umowę i zapewne zostaniesz poproszony o dostarczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody – to standardowa procedura kredytowa. Otrzymując dochód z tytułu umowy o pracę wystarczy np. wyciąg z Konta za ostatnie trzy miesiące, ale o dokładnym dokumencie jaki będziesz zobligowany dostarczyć poinformuje Cię Pracownik Banku. Pełna lista dokumentów, które są akceptowane przez Bank znajduje się w Regulaminie. Pamiętaj również, że Umowa o Kartę może zostać podpisana po dniu 30.11.2017 r., najważniejsze aby w tym terminie zarejestrować się na stronie promocji – link powyżej.

400 zł premii

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji, Bank poinformuje Cię o otrzymaniu premii poprzez system bankowości elektronicznej. Kwota 400 zł wpłynie na Konto Karty Kredytowej, będziesz więc mógł ją wydać na dowolne zakupy.

Najważniejsze aby nie dokonywać kartą przelewów, ani nie wypłacać środków z Bankomatu. Oczywiście możesz to zrobić, ale w takiej sytuacji musisz też liczyć się z prowizjami za transakcje gotówkowe. Pamiętasz – już kiedyś o tym pisałam. Najbezpieczniej jest zrobić zakupy i zapłacić za nie kartą w sklepie lub w Internecie bezgotówkowo.

Którą Kartę Kredytową wybrać?

Regulamin promocji nie narzuca na Ciebie konkretnej karty, którą powinieneś wyrobić, masz więc tutaj dowolność. Ja rekomenduję darmową Simplicity z uwagi na to, iż nie ma ona opłaty rocznej. Prawidłowe jej użytkowanie da Ci gwarancję braku opłat i za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Terminowe spłaty zadłużenia, wykonywanie wyłącznie transakcji bezgotówkowych nie obciążą Cię również dodatkowymi odsetkami. Dla porównania poniżej zestawienie Karty Simplicity z MasterCard World, która jest już dość droższą alternatywą, ale ma za to bardziej rozbudowane programy rabatowe.

 

Opłaty i Benefity

Citi Simplicity

World MasterCard

Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty głównej

Bez opłat

18 zł miesięcznie
(216 zł w skali roku
Miesięczna opłata za użytkowanie karty 0 zł jeśli miesięczne transakcję przekroczą kwotę 4000 zł

Opłata za wykonanie przelewu bezgotówkowego poprzez Citibank Online oraz w Automatycznym Bankierze

Bez opłat


Bez opłat

Opłata za usługę CitiAlerts Standard

Bez opłat

6 zł miesięcznie
(pierwszy miesiąc
bez opłat)

Opłata za usługę CitiAlerts Premium

Bez opłat

10 zł miesięcznie
(pierwszy miesiąc
bez opłat)

Dla umów zawartych do 19 lutego 2016 r. opłata za monit telefoniczny na skutek obsługi zadłużenia przeterminowanego

Bez opłat


35 zł

Nagrody i przywileje

Zniżki do 50% z Citi Rabaty

Zniżki do 50% z Citi Rabaty

Nagrody i przywileje

Zniżki na całym świecie z programami Hotel Privileges oraz Citi World Privileges

Zniżki na całym świecie z programami Hotel Privileges oraz Citi World Privileges

Benefity

Nieoprocentowany kredyt do 56 dni

Nieoprocentowany kredyt do 56 dni

Nagrody i przywileje

Zawsze: bezpłatne przypomnienia o braku spłaty karty

Program A la Carte

Nagrody i przywileje

2 punkty za każde 5 zł wydane kartą u partnerów oraz 1 punkt za każde 5 zł wydane w punktach nie będących partnerami

Nagrody i przywileje

Nagrody: kupon pieniężny na zakupy u partnerów, cashback, zwolnienie z opłaty za kartę

Nagrody i przywileje

Specjalne zniżki na zakupy u partnerów np.
H&M – 25% rabatu na drugą, tańszą rzecz.
Multikino - 10% rabatu.

Bonusy

Odbierz 1000 punktów na powitanie!

 

Inne promocje Citibanku, których recenzje znajdziesz na naszym blogu to: voucher o wartości 300 zł do sklepu Answear, voucher o wartości 300 zł lub 500 zł do wykorzystania na Allegro, voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w Restauracji Sphinx, voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie H&M, voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie morele.net, voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Przesiądź się na rower wraz z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela Opłat i prowizji Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)