Ruszyła nowa promocja w Citi Banku z voucherem do Allegro na kwotę 300 zł lub 500 zł. Jak jednak zauważyliście, w tytule wpisu nie kuszę Was kwotą 500 zł, ponieważ warunki, jakie musimy spełnić aby otrzymać bon na tą kwotę są absolutnie nieopłacalne. Mamy tutaj do czynienia z identyczną sytuacją, z którą spotkaliśmy się w przypadku promocji Vouchera do Empiku. Ale po kolei.

Promocja z voucherem do sklepu Empik obowiązuje od 06.04.2017 r. do 30.06.2017 r. Z promocji skorzystają osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały głównej Karty Kredytowej Citibanku. Biorąc pod uwagę ogólne zasady przyznawania Kart Kredytowych w Citi Banku to mogą ubiegać się o nią Klienci, którzy ukończyli 21 lat, ich dochód netto wynosi minimum 1200 PLN i są zatrudnieni w obecnej firmie przez minimum 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 21 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Warunki promocji

Bez względu na to, na voucher o jakiej wartości się zdecydujemy wszyscy musimy wykonać następujące kroki:

  • rejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji wypełniając formularz rejestracyjny
  • następnie kontaktuje się z nami Infolinia Banku w celu zbadania zdolności kredytowej i ustalenia limitu karty i podpisania umowy
  • po otrzymaniu Karty i po podpisaniu umowy logujemy się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub za pomocą aplikacji mobilnej maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Jeżeli więc umowę podpiszemy w kwietniu, to najpóźniej do końca czerwca musimy się zalogować. Data umowy znajduje się na umowie.

I teraz, w zależności od tego na jaką wartość vouchera się zdecydujemy, musimy wykonać następujące czynności:

Voucher 300 zł

Decydując się na 300 zł premii musimy wykonać transakcje bezgotówkowe naszą Kartą Kredytową na łączną kwotę 500 zł. Transakcje mogą być wykonane w dowolnym punkcie handlowo – usługowym lub przez Internet i nie mogą być zwrócone ani anulowane. Transakcji może być kilka, ważne aby do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy łączna kwota naszych operacji wyniosła 500 zł. Nie liczą się tu przelewy z Karty oraz wypłaty środków z bankomatu.

Voucher 500 zł

Decydując się na 500 zł premii musimy wykonać jedną z 3 operacji, jaką narzuca na nas regulamin, czyli

  • wykonać przelew na kwotę 500 zł i rozłożyć go na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” lub
  • uruchomić dodatkowy limit kredytu do umowy o Kartę Kredytową na kwotę minimum 1000 zł (jest to jednorazowy i nieodnawialny przelew rozkładany na raty w Planie spłat ratalnych „Komfort”) lub
  • rozliczyć jedną transakcję bezgotówkową na kwotę minimum 500 zł i rozłożyć ją na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” (transakcja bezgotówkowa jaką wykonamy nie może być zapłatą za rachunki)

Większość z Was wie o tym, że wszystkie transakcje gotówkowe, przelewy z karty czy rozkładanie ich na raty nie jest dla nas korzystne, gdyż wiąże się z opłatami i prowizjami, a to znacznie obciąża nasz budżet. Dodatkowo w przypadku tej promocji obniża wartość naszego vouchera, która rzekomo ma wynieść 500 zł. Ale ja już o tym dokładnie pisałam w przypadku promocji Vouchera do empiku:

voucher 500 do 300 - zrzut z opłat i prowizji

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Przyznanie Nagrody

O przyznaniu nagrody (czyli vouchera na 300 zł lub 500 zł) Bank poinformuje nas w Bankowości elektronicznej najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę Kredytową. W tej samej wiadomości zostanie nam również przekazany voucher elektroniczny. Voucher jest możemy wykorzystać do dnia 31.12.2017 r.

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Citi Banku?

Karta Kredytowa Simplicity to karta darmowa w tym znaczeniu, że nie zapłacimy za nią opłaty rocznej. Terminowe regulowanie wykorzystanego limitu, a także wykonywanie nią samych transakcji bezgotówkowych pozwoli nam uniknąć dodatkowych odsetek i prowizji. Dodatkowo posiadając Kartę Simplicity możemy skorzystać z programu Citi Rabaty czy ze zniżek na całym świecie z programami Hotel Privileges oraz Citi World Privileges. Karta MasterCard World jest znacznie droższa, co widać na poniższym zestawieniu. Pomimo że Bank nie narzuca na nas obowiązku skorzystania z jakiejś konkretnej Karty, to mimo wszystko polecamy Simplicity, gdyż nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

 

[table id=9 /]

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl

Tabela Opłat i prowizji Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)