W związku z przedłużeniem promocji „100 zł za otwarcie Konta” wprowadzona została także V edycja promocji „Poleć Konto znajomemu”. Dzięki temu otwierając Konto Direct lub Konto Komfort mamy szansę zdobyć aż 1100 zł: 100 zł za otwarcie i spełnienie warunków, o czym pisaliśmy Wam już w artykule 100 zł premii za otwarcie Konta w ING Banku Śląskim oraz 100 zł za każde skuteczne polecenie (polecić możemy maksymalnie 10 osób).

Polecać konto możemy od 18 kwietnia 2017 r. do 18 października 2017 r., pod warunkiem, że nasze Konto Osobiste posiadamy w Banku od co najmniej 30 dni. Osoby, które możemy polecić to nowi Klienci. Zgodnie z Regulaminem promocji nowy Klient to taki, który na 12 miesięcy przed założeniem konta w ramach Promocji nie był posiadaczem konta osobistego w PLN w ING Banku Śląskim. Dodatkowo nowy Klient nie może polecać założenia konta w ramach Promocji.

Warunki promocji 

Obecny Klient Banku przystępuje do promocji, generuje kod polecenia np. za pośrednictwem Bankowości Elektronicznej. Wystarczy wejść na stronę promocji, wybrać przycisk „zaloguj się i pobierz kod”, a następnie postępować zgodnie z komunikatami jakie pojawiają się na stronie Banku. Wygenerowany kod przekazujemy znajomemu, który podczas otwierania Konta wpisuje go w polu:

kod polecenia

Aby otrzymać premię obecny i nowy Klient muszą spełnić dodatkowo kilka warunków. Obecny Klient Banku maksymalnie do dnia  18 października 2017 r. musi wykonać transakcje bezgotówkowe Kartą bądź Blikiem o łącznej wartości 300 zł. Transakcje muszą zostać rozliczyć (zaksięgowane na naszym rachunku) do 30 października 2017 roku. Nowy Klient Banku ma tych warunków trochę więcej:

  • Maksymalnie do dnia  18 października 2017 r. zakłada Konto Direct, Komfort lub Premium podając we wniosku o składanie Konta kod jaki otrzymał od polecającego.
  • Dodatkowo zgodnie z Regulaminem promocji konieczne jest tutaj wyrażenie zgody aby Obecny posiadacz konta uzyskał informację o tym, że Nowy klient założył konto w ramach Promocji oraz spełnił albo nie spełnił wymaganych warunków Promocji. Przystąpić do Promocji i wyrazić zgodę można, podczas otwierania konta, w bankowości elektronicznej lub pisemnie w Oddziale Banku. Ważne, aby ten warunek został również spełniony do dnia  18 października 2017 r.
  • Ostatnią rzeczą jaką musi zrobić osoba polecona jest wykonanie transakcji bezgotówkowych za pomocą Karty lub Blika na kwotę co najmniej 300 zł. Transakcje muszą zostać zaksięgowane na rachunku w dwóch miesiącach kalendarzowych od momentu otwarcia Konta – tutaj wlicza się również miesiąc w którym otwieramy Konto. Jeżeli więc otworzymy Konto w kwietniu, to transakcje na 300 zł należy wykonać w maju i czerwcu. Jeżeli natomiast transakcje będą wykonywane w styczniu 2018 roku to Bank musi je rozliczyć maksymalnie do 18 stycznia 2018 roku.

 

OTWÓRZ KONTO I ZACZNIJ POLECAĆ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Wypłata premii

Premia dla obecnego Klienta Banku w kwocie 100 zł od polecenia (maksymalnie 1000 zł, ponieważ polecić możemy 10 osób), zostanie wypłacona na nasze Konto w ING w terminie od listopada 2017 roku do lutego 2018 roku. Premia będzie wypłacana maksymalnie do 25  dnia miesiąca o ile zostaną spełnione warunki promocji.

Nowy Klient, który otworzy Konto z polecenia otrzyma premię w wysokości 50 zł na otwarte w ING Konto Osobiste. Premia również będzie wypłacana w terminie od listopada 2017 roku do lutego 2018 roku, maksymalnie do 25  dnia miesiąca o ile zostaną spełnione warunki promocji.

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN PROMOCJI „Poleć konto znajomemu”

Regulamin promocji „100 zł za otwarcie Konta”

Tabela Opłat i Prowizji ING Banku Śląskiego

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)