Wystartowała kolejna promocja „kinowa”, w której do zgarnięcia mamy bilety do Cinema City. Promocja trwa od 06.02.2017 r. do  05.03.2017 r. z zastrzeżeniem, że pula kodów wymienianych na bilety jaką dysponuje Bank to 4000 sztuk, więc możliwe, że zakończy się szybciej. Z promocji mogą skorzystać wszyscy właściciele Konta Osobistego w Banku Millennium, którzy posiadają wydana do tego rachunku mobilną kartę MasterCard.

Co zrobić aby skorzystać z promocji?

Warunki są bardzo proste. Wystarczy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz dokonać 5 transakcji kartą na minimum 10 zł każda do dnia 05.03.2017 r. Oczywiście transakcje muszą być rozliczone na naszym rachunku, a wykonujemy je mobilną kartą HCE. Jeżeli nie posiadacie mobilnej karty MasterCard, możecie utworzyć ja w aplikacji w zakładce: Inne Transakcje/Płatności zbliżeniowe.

Kody uprawniające nas do wymiany na bilety kinowe Cinema City zostaną nam przesłane sms’em do dnia 31.03.2017 r. Kody będą ważne do dnia 31.12.2017 r. i podlegają wymianie na bilet wyłącznie w kasie, nie przez Internet. Z promocji można skorzystać tylko raz, co oznacza, że nawet jeżeli wykonamy więcej niż 5 transakcji otrzymamy tylko jedne kod/bilet. Szczegóły w Regulaminie i na stronie promocji.

OTWÓRZ KONTO 360°

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)