Wróciła promocja z Kontem Oszczędnościowym w Banku BGŻ Optima, w której nowe środki do kwoty 150 000 PLN oprocentowane są na 2,3% w skali roku. Nowe środki to nadwyżka gotówki zgromadzona w Banku na koniec dnia 31.01.2017 r. Jeżeli dopiero otwieramy konto wszystkie środki jakie w Banku ulokujemy są nowe. Zakładając jednocześnie konto oszczędnościowe i lokatę, jako nowe środki Bank potraktuje tylko to, co zostanie na naszym koncie po opłaceniu lokaty.

W okresie trwania promocji, środki powyżej kwoty 150 000 PLN są oprocentowane na 1,7% w skali roku. Jeżeli więc na rachunku zgromadziliśmy 250 000 PLN to 150 000 PLN jest oprocentowane na 2,3% a 100 000 PLN na 1,7%. Jeżeli natomiast na naszym rachunku saldo środków jest niższe niż 150 000 PLN obowiązuje nas oprocentowanie standardowe, które na dzień dzisiejszy wynosi 1,5% w skali roku. Szczegóły znajdziecie w Tabeli Oprocentowania Rachunków.

Promocja na podwyższone oprocentowanie do 2,3% trwa od 13 lutego 2017 r. do 25 kwietnia 2017 r. Prowadzenie rachunku oszczędnościowego w BGŻOptima jest całkowicie bezpłatne. Nie zapłacimy również za przelewy, a żeby otworzyć rachunek wystarczy pierwszy przelew na 0,01 PLN. Warto pamiętać również o tym, że minimalna kwota dostępnych na rachunku środków to 1 PLN. Jedynym minusem tego konta jest kwestia wykonywania przelewów, ponieważ możemy wykonywać je tylko pomiędzy rachunkami BGŻOptima, albo wyłącznie z powiązanym kontem zewnętrznym. Powiązany rachunek zewnętrzny to taki, z którego dokonaliśmy pierwszego przelewu na konto oszczędnościowe BGŻOptima.

Zakładając Konto Oszczędnościowe w Banku BGŻOptima mamy też możliwość skorzystania z 3 miesięcznej Lokaty Bezkarnej, o której pisaliśmy Wam jakiś czas temu. Maksymalnie w Banku możemy posiadać jedną Lokatę Bezkarną na kwotę od 1000 PLN do 20 000 PLN, a jej zdecydowanym plusem jest brak utraty odsetek w przypadku wcześniejszej likwidacji. Naliczone odsetki zostaną wypłacone do dnia poprzedzającego zerwanie lokaty.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)