Podczas pisania recenzji o Lokacie Happy Pro w Idea Banku natknęliśmy się na świeżutką i bardzo szybką ofertę nowej Lokaty na dzień Dziecka, więc spieszymy z informacjami 🙂 Dlaczego to szybka oferta? Ponieważ trwa zaledwie od dziś, czyli od 31.05.2017 r. do jutra, czyli do 01.06.2017 r.

Lokatę można założyć z poziomu Bankowości Internetowej, Strony Internetowej oraz Bankowości Mobilnej. Minimalna kwota lokaty to 500 zł, maksymalna to aż 1 000 000 zł, a okres na jaki możemy założyć lokatę to 4 lub 6 miesięcy. Lokata z automatu zakładana jest jako odnawialna, co oznacza, że po zakończeniu okresu umownego 4 lub 6 miesięcznego, przedłuży się na taki sam okres, ale na oprocentowaniu standardowym, które jest o wiele mniej korzystne niż wspomniane oprocentowanie promocyjne. W każdym momencie trwania umowy możemy złożyć dyspozycję zmiany trybu rozliczenia lokaty na nieodnawialną w Bankowości Telefonicznej lub udając się do Oddziału Banku. W przypadku zerwania lokaty przed zakończeniem okresu umownego Bank nie nalicza odsetek. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie Promocji.

 

Kalkulator odsetek

Pobierz darmowe narzędzie do obliczenia zysku z lokaty. Wystarczy, że w pliku Excel uzupełnisz datę zawarcia i zakończenia umowy, kwotę oraz oprocentowanie lokaty, a pozostałe dane podstawią się automatycznie. Dzięki temu od razu poznasz swój zysk brutto, kwotę podatku i wreszcie zysk netto, czyli faktycznie wypłacaną przez Bank kwotę odsetek.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)