Po raz kolejny mamy do zdobycia darmowy bilet do kina dzięki płatnością portfelem Masterpass. Promocja trwa od 1 kwietnia 2017 r. do 29 kwietnia 2017 r., jednak należy mieć na uwadze, że pula kodów promocyjnych jest ograniczona do 12 000 sztuk. W promocji biorą udział zarówno karty Mastercard jak i Maestro.

Jak otrzymać bilet gratis?

Wystarczy, że na stornie internetowej Cinema City dokonamy zakupu biletu do kina i opłacimy go portfelem Masterpass. Każdorazowy zakup jednego biletu skutkuje otrzymaniem kodu promocyjnego, który wymieniamy na bilet w każdym kinie Cinema City. Bez względu na to ile kupujemy biletów otrzymamy tylko jeden kod. Jeżeli więc chcemy otrzymać dwa kody promocyjne, to należy kupić 2 bilety, każdy w osobnej transakcji.

Kod promocyjny zostanie do nas przesłany na maila wskazanego podczas rejestracji portfela Masterpass w terminie 7 dni od chwili kupna biletu. Kody promocyjne możemy wykorzystać w każdym dniu tygodnia w terminie najpóźniej do dnia 31 grudnia
2017 r. z wyłączeniem seansów specjalnych, promocji cenowej w środy oraz sal VIP. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie Promocji.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)