Getin Noble Bank to kolejny Bank, który wprowadza do swojej oferty nowe produkty i modyfikuje te, które w ofercie znajdowały się od dawna. Po pierwsze Getin wprowadził nową edycję promocji z Kontem oszczędnościowym oprocentowanym na 2,7% w skali roku, do kwoty 200 000 zł, na okres 122 dni. Do tego z oferty Banku zniknęło Konto osobiste Getin Up, a pojawiło się nowe Konto Proste Zasady, które również daje fajne warunki i możliwości, więc jeżeli ktoś szuka darmowego rachunku z atrakcyjnymi usługami dodatkowymi, to Getin może okazać się dobrym wyborem. Na końcu recenzji zestawiliśmy ofertę Getin Banku z nowymi Kontami w Alior Banku i BZWBK oraz z wybieranym bardzo często Kontem w Banku Millennium. Ale zacznijmy od promocji z Kontem oszczędnościowym, na którym zarobimy znacznie więcej niż w poprzedniej edycji promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Z podwyższonego oprocentowania na Koncie oszczędnościowym mogą skorzystać obecni i nowi Klienci Banku, pod warunkiem, że posiadają Konto Osobiste i konto oszczędnościowe w pakiecie. Z promocji wyłączone są Konta oszczędnościowe taki jak: Celowe Konto Oszczędnościowe, Konto Oszczędnościowe Skarbonka i Konta Oszczędnościowe, z promocji Family Saver. Z promocji nie skorzystają także osoby, które brały udział w poprzedniej edycji promocji, któremu w okresie od 01.10.2017 r. do 15.11.2017 r. zakończył się okres trwania poprzedniej Oferty Specjalnej.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 01.10.2017 r. do 15.11.2017 r. W tym okresie należy posiadać lub założyć Konto osobiste wraz z Kontem oszczędnościowym i zasilić Konto oszczędnościowe kwotą nowych środków.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać 2,7%?

Warunki, w porównaniu do poprzednich edycji, zostały znacznie uproszczone. Żeby uzyskać oprocentowanie 2,7% wystarczy, że będziesz posiadał Konto Osobiste i Konto Oszczędnościowe. Jeżeli jesteś nowym Klientem Banku, to otwórz konto, korzystając ze strony promocji. Jeżeli masz już jakieś produkty w Banku możesz otworzyć Konto korzystając z bankowości elektronicznej. Następnie zasil konto kwotą nowych środków. Oprocentowanie 2,7% dotyczy kwoty do 200 000 zł i będzie obowiązywało przez okres 122 dni, licząc od dnia, kiedy wpłacisz na nie nowe środki. Wszystkie środki stanowiące nadwyżkę ponad kwotę 200 000 zł będą oprocentowane wg standardowych stóp procentowych. Kwota nowych środków będzie przez Bank badana na koniec każdego dnia promocji.

Należy zwrócić szczególną uwagę na to, że oferta jest kierowana do osób, które otwierają Konto indywidualne, a nie wspólne. Jeżeli otworzysz konto wspólne lub w trakcie dołączysz do niego współwłaściciela to nie uzyskasz oprocentowania 2,7%. Pamiętaj również, że w trakcie trwania promocji nie możesz zrezygnować ani z Konta oszczędnościowego, ani z Konta Osobistego.

Jak wyliczyć kwotę nowych środków?

Nowe środki to nadmiar gotówki ulokowanej w Banku na dzień 28.09.2017 r. Jeżeli na dzień 28.09.2017 r. stan Twojego konta, lokat, czy innych produktów depozytowych wynosił np. 30 000 zł, to nowymi środkami będzie gotówka, która zasiliła Twoje konto oszczędnościowe po tym dniu i pomniejszona o środki z dnia 28.09.2017 r. Poniżej przykład:

Na dzień badania nowych środków tj.: 28.09.2017 r. posiadasz w Banku 30 000 zł. Po dniu 28.09.2017 r. przelewasz na Konto oszczędnościowe 200 000 zł. Ile masz nowych środków? 170 000 zł (równanie jest proste: 200 000 zł, które przelałeś jako nowe środki – 30 000 zł, które miałaś na kontach czy lokatach w dniu 28.09.2017 r. = nowe środki, czyli 170 000 zł.)

OTWÓRZ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE Z OPROCENTOWANIEM 2,7%

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Konto osobiste Proste Zasady

Konto Proste Zasady to rachunek, dzięki któremu nie zapłacimy za:

 • otwarcie i prowadzeni konta
 • wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • za wydanie i prowadzenie karty debetowej
 • za przelewy w bankowości Mobilnej i Internetowej

Warunek, aby trzymać wszystkie te operacje za 0 zł jest prosty: wystarczy w danym miesiącu wykonać jedną, dowolną transakcję bezgotówkową Kartą debetową do Konta lub Blikiem. Za prowadzenie Konta nie zapłacą również osoby, które nie ukończyły jeszcze 26 lat. Co stanie się jeżeli nie wykonasz chociaż jednej transakcji bezgotówkowej? Opłata za prowadzenie rachunku wyniesie Cię 8 zł.

Dodatkowo posiadając Konto w Getin Noble Banku, otrzymasz 10% zniżki w Cinema City (zniżka dotyczy biletów na filmy 2D i 3D, IMAX oraz przekąsek), jeżeli za usługi i produkty zapłacisz kartą. Promocja trwa do 31.12.2017 r.

Warto też wspomnieć, że Klienci Banku mogą skorzystać z Pakietu korzyści Mój Bank i zdobyć maksymalnie 1000 zł premii w postaci zwrotów. Żeby załapać się na promocję Bank wymaga:

 • posiadania Konta osobistego i Konta oszczędnościowego
 • wyrażenia zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • wpływu wynagrodzenia w łącznej kwocie minimum 1000 złotych miesięcznie
 • rozliczenia transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączą kwotę minimum 300 zł miesiecznie

Jak bardzo realna jest taka premia? Jeżeli posiadasz w Getin Banku niemalże wszystkie produkty, czyli Konto osobiste i oszczędnościowe, z których aktywnie korzystasz, Kartę Kredytową i Kredyty to jest spora szansa na 1000 zł premii. Jeżeli jesteś Klientem wyłącznie depozytowym, albo mniej aktywnym to nie ma szans na tak dużą premię, ale część z niej na pewno uda Ci się zdobyć. Za co bank przyznaje zwrot:

 • zwrot 2% transakcji za polecenie zapłaty z tytułu płatności za rachunki domowe, maksymalnie 30 zł miesięcznie
 • zwrot 2% wysokości rat kredytów, maksymalnie 30 zł miesięcznie
 • zwrot 2% transakcji bezgotówkowych wykonanych Kartą Kredytową, maksymalnie 30 zł miesięcznie
 • zwrot opłaty za usługę SMS Info w Pakiecie Podstawowym
 • podniesienie oprocentowania na koncie oszczędnościowym o 0,25 pkt % w skali roku

Patrząc na oferty innych Banków np. Alior Banku, czy BZWBK, które ostatnio również wprowadziły do oferty nowe Konta, Getin Noble Bank wypada naprawdę nieźle. W przydatnych dokumentach znajdziesz darmowe zestawienie wybranych przez nas Banków i będziesz mógł porównać niektóre opłaty, oprocentowanie na Kontach oszczędnościowych oraz rodzaj i kwotę Moneybacku.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Oferty Specjalnej „Na nowe środki” – II edycja

Tabela opłat i prowizji Getin Noble Banku

Tabela oprocentowania Getin Noble Bank

Pakiet Korzyści Mój Bank

Porównanie wybranych Kont Osobistych

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)