Mamy kolejną promocję-zniżkę, tym razem w internetowym sklepie Empik za dokonanie płatności za zamówienie o wartości co najmniej 100 PLN. Rabat w wysokości 20 PLN piechotą nie chodzi, a kupując w sklepie warto wiedzieć, że można go otrzymać i wykorzystać. 😉 Promocja trwa od dnia 02.12.2016 r. (od godz. 00:01) do 23.12.2016 r. (do godziny 23:59) i dotyczy wszystkich osób, które posiadają założone w empik.com konto oraz zgodnie z regulaminem promocji „po raz pierwszy dokonają płatności za pomocą PayPal w Sklepie Internetowym empik.com” Pytanie, kto jeszcze nie używał tej metody płatności korzystając z usług sklepu? 🙂

Rabat 20 PLN w postaci EKarty zostanie nam udostępniony na naszym empikowym koncie po dokonaniu płatności na 100 PLN w ciągu 7 dni roboczych od dnia odebrania przez nas zamówienia. Kupon przyznawany jest jednorazowo i możemy wykorzystać go przy kolejnych zakupach w okresie 12 miesięcy od momentu jego otrzymania. Regulamin nie określa na jaką kwotę maja być dokonane następne zakupy więc domyślnie możemy założyć, że każde zamówienie będzie podlegało rabatowi.

Pomimo tego, że promocja trwa do 23.12.2016 r., może skończyć się wcześniej, z uwagi na ograniczenie jakim jest pula nagród wynosząca 3 480. O wyczerpaniu puli rabatów Empik poinformuje nas na swojej stronie internetowej.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)