Promocje w Citibanku nie mają końca. Od 24.04.2017 r. do 31.07.2017 r. możemy wyrobić Kartę Kredytową, w tym darmową Simplicity i otrzymać voucher o wartości 300 zł lub 500 zł do wykorzystania w internetowym, odzieżowym sklepie Answear. Podobnie jak w przypadku promocji do Empiku, czy Allegro, voucher na 500 zł jest niezbyt opłacalny, a jego wybranie niesie za sobą konsekwencje związane z dodatkowymi kosztami i opłatami.

Z promocji skorzystają osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały głównej Karty Kredytowej Citibanku. Ogólne zasady przyznawania Kart Kredytowych w Citibanku są niezmienne: ubiegać o nią mogą się Klienci, którzy ukończyli 21 lat, ich dochód netto wynosi minimum 1200 PLN i są zatrudnieni w obecnej firmie przez minimum 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 21 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Warunki promocji

Aby otrzymać voucher o wartości 300 zł lub 500 zł, muszą zostać spełnione wszystkie warunki opisane poniżej:

  • rejestrujemy swój udział w promocji wypełniając formularz zgłoszeniowy na dedykowanej do tego stronie promocji. Po dokonaniu rejestracji w przeciągu kilku dni powinna skontaktować się z nami Infolinia w celu przygotowania umowy i zbadania zdolności kredytowej. Podpisanie umowy i dostarczenie wymaganych przez Bank dokumentów musi nastąpić maksymalnie do dnia 31.07.2017 r. 
  • po podpisaniu umowy logujemy się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub za pomocą aplikacji mobilnej maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Jeżeli więc umowę podpiszemy w maju, to najpóźniej do końca lipca musimy się zalogować. Data zawarcia umowy znajduje się na umowie.

W zależności od tego na jaką wartość vouchera się zdecydujemy musimy spełnić dodatkowe warunki:

Voucher 300 zł

Decydując się na 300 zł premii musimy wykonać transakcje bezgotówkowe naszą Kartą Kredytową na łączną kwotę 500 zł. Transakcje mogą być wykonane w dowolnym punkcie handlowo – usługowym lub przez Internet i nie mogą być zwrócone ani anulowane. Transakcji może być kilka, ważne aby do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy łączna kwota naszych operacji wyniosła 500 zł. Nie liczą się tu przelewy z Karty, opłaty za rachunki oraz wypłaty środków z bankomatu.

Voucher 500 zł

Decydując się na 500 zł premii musimy wykonać jedną z 3 operacji, jaką narzuca na nas regulamin,  do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy:

  • wykonać przelew na kwotę 500 zł i rozłożyć go na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” lub
  • uruchomić dodatkowy limit kredytu do umowy o Kartę Kredytową na kwotę minimum 1000 zł (jest to jednorazowy i nieodnawialny przelew rozkładany na raty w Planie spłat ratalnych „Komfort”) lub
  • rozliczyć jedną transakcję bezgotówkową na kwotę minimum 500 zł i rozłożyć ją na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” (transakcja bezgotówkowa jaką wykonamy nie może być zapłatą za rachunki)

W przypadku vouchera na 500 zł, nie ważne, na który warunek się zdecydujemy i tak będzie on dla nas nieopłacalny i obniży wartość nagrody.

O tym, że transakcje gotówkowe, przelewy z karty czy rozkładanie operacji na raty nie jest dla nas korzystne, pisałam wiele razy. Takie operacje wiąże się z opłatami i prowizjami, a to znacznie obciąża nasz budżet i w efekcie wartość vouchera. O opłatach i prowizjach związanych w opcją rozkładania transakcji na raty pisałam w przypadku promocji Vouchera do empiku oraz promocji vouchera do Allegro:

voucher 500 do 300 - zrzut z opłat i prowizji

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Otrzymanie vouchera

O przyznaniu nagrody (czyli vouchera na 300 zł lub 500 zł) Bank poinformuje nas w Bankowości elektronicznej najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę Kredytową. W tej samej wiadomości zostanie nam również przekazany voucher elektroniczny. Voucher możemy wykorzystać do dnia 31.12.2017 r.

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Citi Banku?

Karta Kredytowa Simplicity to karta darmowa w tym znaczeniu, że nie zapłacimy za nią opłaty rocznej. Terminowe regulowanie wykorzystanego limitu, a także wykonywanie nią samych transakcji bezgotówkowych pozwoli nam uniknąć dodatkowych odsetek i prowizji. Dodatkowo posiadając Kartę Simplicity możemy skorzystać z programu Citi Rabaty czy ze zniżek na całym świecie z programami Hotel Privileges oraz Citi World Privileges. Karta MasterCard World jest znacznie droższa, co widać na poniższym zestawieniu. Pomimo że Bank nie narzuca na nas obowiązku skorzystania z jakiejś konkretnej Karty, to mimo wszystko polecamy Simplicity, gdyż nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

 

[table id=9 /]

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do ANSWEAR.com”

Tabela Opłat i prowizji Citi Banku

Podsumowanie promocji voucherów dla KK w Citibanku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)