Mamy kolejną promocje w Citibanku, tym razem z voucherem do H&M o wartości 200 zł. Co prawda w promocji nie ma możliwości zamówienia bezpłatnej karty Simplicity, a jedynie MasterCard World, ale zgodnie z Regulaminem Promocji Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty Głównej w pierwszym roku i kolejnych latach wynosi 0 zł. Tym sposobem unikniemy opłaty miesięcznej za kartę w kwocie 18 zł miesięcznie, a karta będzie bezpłatna, pod warunkiem, że nie będziemy wykonywać nią transakcji gotówkowych jak przelewy, czy wypłaty z bankomatów. Tą informację potwierdziliśmy również z dwoma Pracownikami Banku, więc nic nie powinno się naliczyć.

Promocja trwa od 31.03.2017 r. do 30.06.2017 r., a skorzystają z niej osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały głównej Karty Kredytowej Citibanku. Dodatkowo Karty kredytowe w Citibanku są przyznawane osobom fizycznym, które ukończyły 21 lat, ich dochód netto wynosi minimum 1200 PLN i są zatrudnione w obecnej firmie minimum 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 21 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać voucher do sklepu H&M o wartości 200 zł należy:

  • Zarejestrować się poprzez dedykowany formularz promocji. Następnie kontaktuje się z nami Infolinia Banku, bada naszą zdolność i zamawia kartę. Po dostarczeniu umowy przez kuriera należy ją podpisać, a następnie:
  • zalogować się co najmniej raz do Bankowości elektronicznej lub mobilnej najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (jeżeli umowę podpisujemy z kwietniu to maksymalny termin na spełnienie tego warunku upływa w czerwcu)
  • wykonać co najmniej jedną transakcje bezgotówkową kartą maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (jeżeli umowę podpisujemy w kwietniu to maksymalny termin na spełnienie tego warunku upływa w czerwcu)

Data podpisania umowy zawsze znajduje się na umowie i od niej należy liczyć dwa miesiące kalendarzowe jakie mamy na spełnienie warunków. Transakcja bezgotówkowa jaką musimy wykonać nie może być przelewem aby też wypłatą środków z bankomatu. Nie może też zostać anulowana, ani zwrócone. Tylko transakcja bezgotówkowa, która została zaksięgowana na naszym koncie i doszła do skutku będzie brana pod uwagę przez Bank.

Wypłata premii

Voucher zostanie przekazany przez Bank w Bankowości elektronicznej maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki Oferty. Jeżeli uda nam się je spełnić już kwietniu to w maju powinniśmy otrzymać voucher.Voucher możemy wykorzystać jedynie w sklepach stacjonarnych do dnia do 31.12.2017 r.

Na stronie promocji dostępne są dwa regulaminy. Patrzcie na ten z dopiskiem aktualizacja – on obowiązuje od 31.03.2017r. i jest aktualny.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank World MasterCard i zdobądź kartę upominkową do sklepu H&M o wartości 200 zł”

Tabela Opłat i prowizji dla Kart Kredytowych w Citibanku.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)