Tak – to kolejna promocja od Citibanku i kolejna z darmową Kartą MasterCard World. Tych promocji w Citi zrobiło się ostatnio znowu bardzo dużo, więc chyba pora na małe podsumowanie, ale póki co recenzja oferty z voucherem na 200 zł do restauracji Sphinx. Promocja jest bardzo podobna do tej, którą recenzowaliśmy wczoraj, czyli Voucher 200 zł do sklepu H&MOpłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty Głównej w pierwszym roku i kolejnych latach wynosi 0 zł.

Promocja trwa od 20.02.2017 r. do 30.06.2017 r., a skorzystają z niej osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały głównej Karty Kredytowej Citibanku. Dodatkowo Karty kredytowe w Citibanku są przyznawane osobom fizycznym, które ukończyły 21 lat, ich dochód netto wynosi minimum 1200 PLN i są zatrudnione w obecnej firmie minimum 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 21 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać voucher o wartości 200 zł do sieci restauracji Sphinx należy:

  • Zarejestrować się poprzez dedykowany formularz promocji. Następnie kontaktuje się z nami Infolinia Banku, bada naszą zdolność i zamawia kartę. Po dostarczeniu umowy przez kuriera należy ją podpisać, a następnie:
  • zalogować się co najmniej raz do Bankowości elektronicznej lub mobilnej najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (jeżeli umowę podpisujemy z kwietniu to maksymalny termin na spełnienie tego warunku upływa w czerwcu)
  • wykonać co najmniej jedną transakcje bezgotówkową kartą maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (jeżeli umowę podpisujemy w kwietniu to maksymalny termin na spełnienie tego warunku upływa w czerwcu)

Data podpisania umowy zawsze znajduje się na umowie i od niej należy liczyć dwa miesiące kalendarzowe jakie mamy na spełnienie warunków. Transakcja bezgotówkowa jaką musimy wykonać nie może być przelewem aby też wypłatą środków z bankomatu. Nie może też zostać anulowana, ani zwrócona. Tylko transakcja bezgotówkowa, która została zaksięgowana na naszym koncie i doszła do skutku będzie brana pod uwagę przez Bank.

Wypłata premii

Voucher zostanie przekazany przez Bank w Bankowości elektronicznej maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki Oferty. Jeżeli uda nam się je spełnić już kwietniu, to w maju powinniśmy otrzymać voucher.Voucher został podzielony na dwa bony elektroniczne o wartości 100 zł każdy. I takie rozwiązanie jest bardziej korzystne, niż gdybyśmy otrzymali jeden o wartości 200 zł, z uwagi na to, że trzeba go wykorzystać jednorazowo. Posiadając dwa vouchery po 100 zł, możemy skorzystać z usług restauracji albo dwa razy, albo raz realizując od razu dwa bony. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od momentu otrzymania wiadomości o jego nabyciu.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź bony podarunkowe SFINKS POLSKA S.A”

Tabela Opłat i prowizji dla Kart Kredytowych w Citibanku.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)