W Citi Banku ruszyła druga edycja promocji z voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym oleole.pl. Wystarczy, że wyrobisz darmową Kartę Kredytową Simplicity i spełnisz warunki promocji, a voucher będzie Twój. I o ile na naszym blogu ta promocja nie cieszyła się zbyt dużym zainteresowaniem (znacznie większe budziły i budzą nadal vouchery do Allegro czy do Douglasa oraz promocja z telefonem LG K4) to przedstawiamy jej recenzję, z uwagi na to, że Citi Bank to jeden z najlepszych partnerów, jeżeli chodzi o Karty Kredytowe.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji przystąpić może każda pełnoletnia osoba, która w okresie od 01.01.2015 r. nie posiadała w Citi Banku głównej Karty Kredytowej. Warto również pamiętać o głównych zasadach przyznawania kart kredytowych w Citi Banku (Osoba fizyczna: wiek to 21 lat, dochód netto to minimum 1200 zł i zatrudnienie u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Firma: wiek właściciela to 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat.)

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 15.11.2017 r. do 31.01.2018 r. Wniosek o Kartę może zostać złożony maksymalnie do dnia 31.01.2018 r., umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać voucher?

  • do dnia 31.01.2018 r. złóż wniosek o Kartę kredytową (rekomendujemy darmową Simplicity), korzystając z dedykowanego formularza promocji. We wniosku zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną (mail, telefon) informacji o statusie złożonego wniosku
  • po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą Pracownik Infolinii w celu zbadnia zdolności kredytowej i sfinalizowania umowy. Podczas kontaktu konieczne jest wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych
  • po podpisaniu umowy zaloguj się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub do aplikacji mobilnej Banku. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Jeżeli umowę zawierasz w listopadzie 2017, to warunek musi zostać spełniony do końca stycznia 2018 r., jeżeli umowę zawierasz w grudniu 2017 r., to warunek musi zostać spełniony do końca lutego 2018 r. itd.
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę rozlicz transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę 1000 zł. Pamietaj, że transakcje nie mogą być anulowane ani zwrócone, oraz że nie mogą być wypłatami środków z bankomatu, albo przelewami. Najlepiej po prostu płacić Kartą w Internecie, albo w sklepach stacjonarnych.

Proces zawarcia umowy przebiega bardzo sprawnie i możliwe jest jej podpisania bez udziału kuriera. Po złożeniu wniosku kontaktuje się z Tobą Infolinia w celu zbadania zdolności kredytowej. Wymagane dokumenty wystarczy zeskanować i przesłać na adres mailowy, podany przez Pracownika Infolinii. To co będzie Ci potrzebne to skan dowodu osobistego, wyciąg z konta lub jakikolwiek inny dokument potwierdzający dochody – listę znajdziesz w regulaminie, umieściłam go pod wpisem w przydatnych dokumentach. Następnie ustalasz z Pracownikiem infolinii hasło do dokumentów, które będą wysłane na Twój adres mailowy – otrzymasz umowę, oświadczenia o odstąpieniu od promocji czy umowy i regulaminy. Na umowie znajdziesz kod, który posłuży Ci jako podpis do sfinalizowania całego procesu podpisywania umowy. Szybko, bez wychodznia z domu i bez kuriera. Ja wnioskując miesiąc temu o Kartę Kredytową w Citi Banku, zawarłam z Bankiem umowę w przeciągu 2 dni roboczych.

Otrzymanie vouchera

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, otrzymasz od Banku wiadomość w systemie bankowości elektronicznej o spełnieniu warunków. W tej samej wiadomości znajdziesz kod rabatowy o wrtości 400 zł do wykorzystania w oleole.pl. Voucher należy wykorzystać jednorazowo do dnia 31.12.2018 r. Nie ma możliwości wykonania kilku transakcji w różnych terminach. Minimalna wartość produktów w koszyku musi wynieść 400 zł, inaczej nie będzie można vouchera wykorzystać. Voucher pokrywa wyłącznie koszty związane z towarem, nie z dowozem.

ODBIERZ VOUCHER 400 ZŁ DO OLEOLE.PL

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Citi Banku?

W promocji biorą udział Karty Kredytowe dostępne w ofercie Citi Banku – nie ma tutaj żadnej konkretnej, z której musisz skorzystać, więc masz dowolność. Najczęściej wybieranymi kartami jest darmowa Simplicity, ponieważ nie ma ona opłaty rocznej, a jej odpowiedzialne użytkowanie, w znaczeniu wydawanie środków z karty do kwoty, na którą możesz sobie pozwolić i spłata zadłużenia w terminie, nie powodują żadnych dodatkowych opłat. Chyba, że świadomie decydujesz się na jakieś dodatkowe płatne usługi. Drugą Kartą Kredytową, po którą często sięgają Klienci jest Karta World MasterCard, jednak jej minus to opłata roczna, która wynosi 216 zł (18 zł miesięcznie).

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji voucher 400 zł do oleole.pl – edycja II

Tabela Opłat i prowizji Citi Bank_01_08_2017

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)