W Banku Millennium ruszyła promocja, w której poza zwrotem środków za zakupy do 760 zł rocznie, o czym pisałam Wam we wcześniejszej recenzji, możesz dodatkowo zdobyć voucher o wartości 200 zł do wykorzysta w Zalando. Warunki promocji do najtrudniejszych nie należą, więc jeżeli jesteś fanem internetowych zakupów, to nie będziesz miał trudności w spełnieniu warunków i w podjęciu decyzji 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji możesz skorzystać, jeżeli od dnia 01.01.2016 r. nie posiadałeś Karty Kredytowej w Banku Millennium. Wyłączone są również osoby, które już otrzymały kartę, ale złożyły odstąpienie od umowy, czy wypowiedzenie.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 02.11.2017 r. do 30.11.2017 r., jednak pula nagród została ograniczona i voucher otrzyma 800 pierwszych osób, które spełnią warunki promocji. Na dzień 30.11.2017 r. konieczne jest złożenie wniosku o Kartę, umowa może zostać podpisana po tym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Warunki promocji są niezwykle proste. Wystarczy, że wykonasz dwie czynności:

  • złożysz wniosek o Kartę Kredytową za pośrednictwem kanału bankowości elektronicznej Millenet
  • wykonasz 5 transakcji Kartą kredytową do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeżeli umowę podpisujesz w listopadzie, to transakcje muszą zostać zaksięgowane na rachunku Karty Kredytowej do końca grudnia.

Odebranie nagrody

Voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w Zalando otrzymasz w postaci kodu sms, najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętaj również, że do tego momentu nie wolno Ci zrezygnować z Karty, Jeżeli spełnisz warunki, ale przed otrzymaniem vouchera rozwiążesz umowę o Kartę, zostaniesz automatycznie wykluczony z promocji.

ILE KOSZTUJE KARTA KREDYTOWA W BANKU MILLENNIUM?

Za Kartę Kredytową Impresja Bank nie pobiera opłaty rocznej. Jedyny koszt, jaki możesz ponieść to opłata miesięczna, w kwocie 7,99 zł, jednak w łatwy sposób możesz tej opłaty uniknąć. Wystarczy, że wykonasz w miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych Kartą na dowolną kwotę. Okres bezodsetkowy w przypadku Kart Impresja wynosi 51 dni. Pamiętaj, aby w tym terminie spłacić wykonane transakcje i koniecznie pilnować daty spłaty zadłużenia, jaka widnieje na wyciągu.

Ja korzystając z Impresji spłacam wykorzystane saldo w tym samym w dniu, w którym z Karty korzystam. Jako że nie robię tego często – Kartę posiadam tylko i wyłącznie po to, aby otrzymywać zwrot u wybranych partnerów, to nie monitoruję na bieżąco otrzymywanych wyciągów. Transakcje zwalniające Kartę z miesięcznych opłat zawsze wykonuje z nadpłaconych środków, i dzięki temu wiem, że moje finanse są bezpieczne 😉 A w jakich sklepach obecnie można otrzymać zwrot, aż do 760 zł rocznie? Poniżej lista (zawse warto ją również weryfikować na stronie Banku, aby upewnić się, że nic się nie zmieniło)

zwrot millennium bank karta kredytowa

 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji Karta upominkowa na zakupy w Zalando

Moneyback 760 zł Karta MasterCard Impresja

Moneyback 760 zł Karta Visa Impresja

Cennik usług – karty kredytowe

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)