Od 19 kwietnia 2017 r. do 16 maja 2017 r. płacąc Kartą VISA w Żabkach lub Fresh marketach mamy możliwość obniżyć koszty zakupów za  wybrane produkty: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Fanta pomarańczowa, Sprite w puszkach o pojemności 0,33 l oraz rożków Koral 110 ml o smaku śmietankowym, truskawkowym lub czekoladowym.

Warunki promocją są niezwykle proste. Wystarczy w jednym z wyżej wymienionych sklepów dokonać zakupów i odebrać paragon z kodem. Paragon zostanie dołączony do paragonu fiskalnego i będzie obowiązywał na następne zakupy – nie można wykorzystać go od razu. Przed użyciem kodu podczas następnej płatności należy poinformować sprzedawcę, że chcemy go wykorzystać, a wartość jednego wyżej wymienionych produktów zostanie obniżona do 1 zł.

Za każdy zakup dowolnego produktu w Żabce lub Fresh markecie otrzymujemy jeden kod. Kody się nie łączą. Dodatkowo zgodnie z Regulaminem Promocji: „W przypadku gdy w ramach jednej transakcji Uczestnik ma zamiar dokonać zakupu kilku Produktów objętych Akcją Promocyjną, ale nie będzie miał wystarczającej liczby Kodów żeby obniżyć cenę wszystkich Produktów, system obniży cenę Produktu/Produktów najtańszego/najtańszych.” Oznacza to, że możemy jednorazowo wybrać np. 3 coca-cole i posiadając 3 kody zapłacimy za te produkty 3 zł (1 zł za każdy z nich). Kody możemy wykorzystać maksymalnie do dnia 23.05.2017 r.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)